בקיץ הזה לא תבקרו ב-MoMA

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי תכננתם לבקר במוזיאון לאמנות מודרנית בקיץ הקרוב או כי אתם מתעניינים באמנות-שוליים.

ב-15 ביוני השנה יסגור המוזיאון לאמנות מודרנית במנהטן (MoMA) את שעריו למבקרים ואלו ייפתחו שוב רק ב-21 באוקטובר. בארבעת החודשים הללו יוגדרו מחדש חללי התצוגה במוזיאון שלא שונו קרוב ל-8 עשורים, והם יהוו את השלב האחרון בשיפוץ שעלותו עומדת על כ-400 מיליון דולר. מההודעה לעיתונות שפרסם המוזיאון עולה עוד, כי לשטח הקיים יתווספו עוד 3,716 מ״ר, כניסה חדשה מרחוב 53 וגלריות חדשות שיפעלו מקומת הקרקע ויהיו פתוחות לציבור. התרחבות המוזיאון לכיוון מערב התאפשרה בזכות הריסתו של המוזיאון לאמנות עממית אמריקאית ובנייתו של מגדל הדירות החדש של ז׳אן נובל, ובשילוב עם חלוקת החלל המתוכננת יוכל למוזיאון להציג כ-2,400 יצירות במקום כ-1,400-1,500 כיום. לצד יצירות מופת כמו ״העלמות מאביניון״ לפיקאסו ו״ליל כוכבים״ לוואן גוך, יציע הרפרטואר יותר יצירות של נשים, כמו גם אמנים אחרים שנותרו בשולי עולם האמנות. אם אתם מגיעים לניו יורק בזמן הזה, תוכלו להסתפק בביקור ב-MoMA PS1 שבלונג-איילנד, או להצטרף לאחד מסיורי הרחוב של האמן יהונתן ה.משעל.

השיפוצים במומה (צילום: 2017 Diller Scofidio,  Renfro)
צילום: 2017 Diller Scofidio, Renfro
השיפוצים במומה (צילום: 2017 Diller Scofidio,  Renfro)
צילום: 2017 Diller Scofidio, Renfro

>>לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש 

תן לשים ת׳ראש על קארי-וורסט

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם אוהבים נקניקיות או כי אתם מחפשים חופשה רומנטית לקנרניבורים.

יש אנשים שאוהבים נקניקיות ויש את קלאוס בובל (Claus Böbel), שפתח את Gasthaus Böbel - מלון שכל כולו שיר-אהבה לברטוורסט. ״לישון תחת שמי-ברטוורסט״ היא הסיסמה של המלון, שבעליו הוא הקצב של ריטרסבאך (Rittersbach), קהילה קטנה בפרנקוניה התיכונה. בשבעת החדרים תמצאו טפטים מעוררי תאבון, כריות וסבונים בצורת נקניקיות, וב״חבילה הרומנטית״ תוכלו לשלוח כרטיס ברכה בצירוף נקניקיה מעושנת בצורת לב. כמה הפתעות צפויות גם בגזרה הקולינרית, כשלצד נקניקיות ומרק-נקניקיות תמצאו גם שניצל-נקניקיות (Bratwurstschnitzel, מוגש עם סלט תפו״א כמובן). ומה בנוגע לקינוח? אשאיר אתכם להתלבט בין גלידת ברטוורסט או פודינג שוקולד עם פרוסות-נקניקיות. מחיר ללילה: החל מ: 68 אירו ללילה.

תן לשים ת׳ראש באיירסטרים

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי מתחשק לכם רוד-טריפ באוסטרליה או כי אתם עוקבים אחרי חברות הזנק.

חברת ההזנק Outdoorsy, העומדת מאחורי האתר המתווך בין בעלי רכבי RV לשוכרים זמניים, דוהרת קדימה. בשלוש השנים האחרונות חוותה החברה צמיחה אקספוננציאלית עם גידול שם 400% בהזמנות, ולאחרונה השלימה גיוס של 50 מיליון דולר בסבב C, חדשות טובות לכל מי שמעדיף את החופשה שלו בדרכים. באתר תמצאו מגוון נכסים-ניידים המתאימים לזוגות, משפחות וגם למי שרוצה לבלות בקראוון נגרר יוקרתי. נכון לימים אלו תמצאו ב-Outdoorsy כלי-רכב להשכרה בארה״ב, קנדה, אירופה, אוסטרליה, כשמלבד התיווך (והחוויה יוצאת הדופן) מציעה החברה גם כיסויים ביטוחיים ושירות לקוחות למקרי חירום שזמין 24 שעות.

מלון נקניקיות (צילום: Gasthaus Böbel)
צילום: Gasthaus Böbel
מלון נקניקיות (צילום: Gasthaus Böbel)
צילום: Gasthaus Böbel