מלון לאוהבים בסין 

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם בדרך לאנגג'ואו או כי אתם מחפשים פתרון למיקום המיטה בחדר השינה.

משרד האדריכלים LYCS השלים לאחרונה את שיפוץ הפנים של מלון Mylines באנגג'ואו (Hangzhou), אחת הערים המשגשגות במדינה באלף השנים האחרונות. הפרויקט הנרחב כלל יצירת 33 חדרים שמטרתם לעורר את חושי הרוגע, הרומנטיקה, ההקלה והתשוקה. לדברי האדריכלים, החדרים עוצבו ברוח ״צרכים אנושיים ראשוניים: נרקסיזם, חשיפה, סאדיזם, פנטזיה ורומנטיקה״, ואתם יכולים להיות בטוחים שתזכו לרמת נוחות מקסימלית להגשמתם, בעיקר בחדרים עם המיטות השקועות המדהימות. פתרון יצירתי לכל מי שנוטה להתגלגל בלילה מהמיטה. כעת נותר לחכות ולראות איך יראה אתר המלון וכמה יעלה התענוג ללילה.

מלון לאוהבים בסין (צילום: יחסי ציבור)
מלון לאוהבים בסין | צילום: יחסי ציבור

מלון לאוהבים בסין (צילום: יחסי ציבור)
מלון לאוהבים בסין | צילום: יחסי ציבור

המקומות הטובים בעולם לראות את אורות הדרום

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם בדרך לחצי הכדור הדרומי או כי רציתם להכיר את בן הדוד של אורורה בוריאליס.

כולם מדברים על אורות הצפון, אבל בחצי הכדור הדרומי יש תופעה מחשמלת לא פחות: אורורה אוסטרליס (Aurora Australis). מגזין הסמיתסוניאן (Smithsonian) דירג את ארבעת המקומות הטובים ביותר לראות את הזוהר המרשים, שמופיע בחודשי החורף בין מרץ לספטמבר. המקום המוביל הוא קווינסטאון (Queenstown) ניו זילנד, עיר קטנה בת 14 אלף תושבים בלבד שזכתה לכמה תצוגות עשירות ותוססות על פני השמיים. גם הר וולינגטון (Wellington) בטזמניה, ובעיקר אזור הפסגה בגובה 1,271 מטר, נחשב למיקום אסטרטגי לציידי האורות. גם קו החוף של ויקטוריה (Victoria), אוסטרליה הנמצאת בפינה הדרום מזרחית של היבשת מומלצת לציידים. שני המקומות האחרונים ברשימה מאתגרים קצת יותר מאשר טיסה לאוסטרליה, אבל אם תגיעו בחודשי החורף הקשים לאנטרטיקה או לאי דרום-ג׳ורג׳יה (South Georgia) תזכו לראות את אורורה אוסטרליס בכל הדרה.

A post shared by ShananKapene|Bluff|NewZealand (@southern_stargazer_) onבורות השחייה העמוקים בעולם

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם חובבי גיאולוגיה או כי אתם בדרך לטקסס.

סדקים בקרקע ובולענים יכולים להיווצר ללא התרעה ולזרוע הרס בסביבתם. במקרים אחרים מתמלאים הבולענים העמוקים מים מתוקים, ובכך מייצרים פתרון מושלם למי שמחפש אחר התרעננות בחודשי הקיץ החמים. אז איפה כדאי לכם לקפוץ למים? הבאר של ג׳ייקוב (Jacob's Well) בווימברלי (Wimberly), טקסס היא הארטקציה המובילה בתחום, עם מערות תת קרקעיות בעומק של כ-42 מטרים ומסלול משוער של מערות מי תהום באורך של כ-1.5 ק״מ - בהן מצאו כמה צוללנים את מותם לאורך השנים. גם החור הכחול (Blue Hole) בסנטה רוזה (Santa Rosa), ניו מקסיקו נחשב לגורם משיכה, והוא נוצר לפני אלפי שנים בעקבות שחיקת אבן הגיר שמסביב. התוצאה המרהיבה מתאימה לשחיינים וצוללנים, עם עומק של כ-24 מטרים וטמפרטורה קבועה של 16 מעלות. הבריכה ב-Silfra, איסלנד תעניק למעמקים הזדמנות לגעת בשני לוחות טקטונים בו זמנית באזור הרכס התת ימי שנוצר לפני כ-150 שנה.

A post shared by petey_bee (@petey_bee) on


A post shared by Martina Sciannameo (@martinasciannameo) on


 >>לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש