תערוכת טין טין (צילום: somersethouse.org.uk)
תמיד היית גיבור! | צילום: somersethouse.org.uk

טין טין בלונדון

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם ממעריצי הקומיקס הבלגי, או כי אתם מחפשים תערוכה מעניינת בלונדון.

דרך ארוכה עבר הקומיקס שחיבר המאייר הבלגי ארז׳ה (Hergé) מהימים שהיה רק פינה קטנה בשולי עיתון החדשות ועד ימינו. בבית סומרסט (Somerset House) הלונדוני, סוקרים בתערוכה משובבת נפש את המסלול שעברה דמותו של טין טין משלב הרישומים המוקדמים, ועד הסיפורים המוגמרים. ״טין טין: יצירת המופת של ארז׳ה״, היא אירוע חובה לכל מעריצי הקומיקס, ותוצג עד ה-31 בינואר, 2016. לינק לפרטים.

>> בואו לפייסבוק שלנו

מיסטר טי בשירות מריוט

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי גם אתם תהיתם לאן נעלם לורנס טורו, או כי אתם בדיוק אוכלים ארוחת צהריים ומחפשים סרטון מעניין.

לורנס טורו, הידוע יותר כמיסטר טי, חבר לרשת Fairfield - Inn&Suites של מריוט, בקמפיין חדש ומשעשע. במסע הפרסום ״100% אחריות״ מבטיחים במותג שכל מי שישהה באחד מסניפי הרשת יהיו מרוצים מהשירות שיינתן להם, בשלב הזה אנחנו מרוצים בעיקר מאפשרות חלוקת הכריות של מיסטר טי.

מלון עתיקות חדש בטקסס (צילום: thehotelemma.com)
ובכן, אלו עתיקות | צילום: thehotelemma.com
מלון עתיקות חדש בטקסס (צילום: thehotelemma.com)
וגם המלון לא רע | צילום: thehotelemma.com

מלון עתיקות חדש בטקסס

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם בדרך לטקסס, או כי אתם מתעניינים בהתחדשות עירונית.

בשבוע שעבר נחנך בטקסס מלון "אמה", לאחר שמשרד האדריכלים Roman and Williams הפכו מבשלת בירה עתיקה למלון יוצא דופן. ב-146 חדרי המלון ובחללים הציבוריים, תמצאו שלל ענתיקות מתקופת המאה ה-19, המאה בה נבנתה המבשלה, ואת גלגל התנופה בגנרטור מערכת הקירור המקורי במרכזו של הלובי. העיצוב התקופתי יכול בהחלט גם להתאים לסגנון הבתים בדרום טקסס, עם ספות עור תאו, כורסאות קילים ארוגות ביד, מנורות שנדליר ועוד. המלון החדש הוא חלק מהתפתחות טיילת San Antonio, ותמצאו בו גם בריכה על הגג, בר, ביסטרו ואפילו שוק בו תוכלו לרכוש מצרכים לפיקניק על גדות הנהר.

>> נוסעים לאגם? הנה למה אסור לכם להאכיל את הברווזים
>> לראות ולא להאמין: הנהר שמחליף צבעים