הבאנג׳י המפחיד בעולם

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אין בכם מורא, או כי אתם מחפשים הרפתקאות בסין.

אם ללכת על הגשר השקוף הגבוה בעולם לא היה מספיק מפחיד, החל מאוגוסט הקרוב מוזמנים אמיצי הלב גם לקפוץ ממנו באנג׳י. מדיווח שפורסם ב-CNN עולה, כי ממש בקרוב תושק בגובה 260 מטרים פלטפורמת-בנג׳י, שתשבור את השיא של המחזיקה התורנית במקאו (233 מטרים). באחד מקצותיו של הגשר יפתח גם בר-מסעדה שיאפשר לכם לצפות בקופצים בעודכם לוגמים קוקטיילים, ונותר רק לקוות שהוא יוקם בסוף ולא בתחילת המסלול. הגשר התלוי מעל ה-Zhangjiajie Canyon, נחנך ב-2016 באורך של 430 מטרים, וכל כולו רצפה שקופה המשקיפה על תהום בעומק של כ-300 מטרים. את הגשר תכנן האדריכל הישראלי חיים דותן.

>>לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש

המוזיאון לתולדות המרגל שאהבנו

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי גם אתם מעריצים שרופים של בונד, או כי אתם בדרך לאלפים השוויצרים.

ברוכים הבאים למוזיאון 007 Elements, המוזיאון הראשון שמוקדש כל כולו לסדרת הספרים והסרטים הפופולרית של איראן פלמינג. המוזיאון השוכן בהר סולדן השוויצרי, נבנה באתר בו צולמו סצנות מ״ספקטר״ שיצא ב-2015, וכל כולו בגובה 3,048 מטרים. החדרים השונים תוכננו להעניק לכם חווייה מקיפה, במהלכה תוכלו לצלול לעולמו של בונד ויוצרי הסרטים, ובסופו אתם מוזמנים ל-Ice Q, מסעדה וקפה-לאונג׳ עם חלונות ענק המשקיפים על האלפים הצחורים.

מוזיאון ג'יימס בונד
מוזיאון ג'יימס בונד | צילום: Kristopher Grunert

מוזיאון האמנות הדיגיטלי

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם מתעניינים בהתרחשויות בשדה האמנות או כי אתם בדרך לטוקיו.

ב-21 בחודש יפתח בטוקיו מוזיאון Mori Building Digital Art Museum: teamLab Borderless, שכל כולו אמנות דיגיטלית אינטראקטיבית. על התצוגה אחראי קולקטיב האמנות TeamLab, והיא כוללת כ-50 יצירות המתוזמרות על ידי רשת בת 520 מחשבים ו-470 מקרנים. אתם מוזמנים לשוטט בחלל העצום בן ה-10,000 מ״ר, חלקם יעוררו בכם התרגשות - אחרים תחושה קלה של דיסאורינטציה.

teamLab Borderless
teamLab Borderless | צילום: TeamLab Inc
teamLab Borderless
teamLab Borderless | צילום: TeamLab Inc