בוטיק צ׳ילה

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם בדרך לצ׳ילה, או כי אתם מחפשים מלון בוטיק לחופשה מיוחדת במינה.

אחד המקומות הכי יפים בצ׳ילה הוא האי צ׳ילואה (Chiloé), השוכן למול חופיה באוקיינוס השקט, ובאופן ספציפי הארכיפלג בעל אותו השם. יער הגשם הצפוף הממלא את האי, כולל מגוון מרשים וירוק של עצים, כמו גם חיות מזנים שונים: השועל של דרווין, צבאים קטנים, דולפינים, אריות ים ועוד. את הטבע הקסום הזה מפר מעט מלון בוטיק חדש, מקסים ביופיו המשתדל לשמור על הסביבה המרהיבה שסובבת אותו. המלון כולל 12 חדרים בלבד, ומציע לאורחיו לצאת לטיולים מלווים במדריכים מומחים באזור. מהחדרים נשקף נוף לכרי מרעה בהם מבלים סוסים, וכל חדר מעוצב בצורה מינימליסטית, חמימה ומזמינה. מחיר לשני לילות בחבילה הכל כלול: החל מ-1,650 דולר (אין לילה אחד).

מלון על אי בצ'ילה (צילום: tierrahotels)
אי ירוק בים. צ׳ילואה בצ'ילה | צילום: tierrahotels
מלון על אי בצ'ילה (צילום: tierrahotels)
מלון בוטיק במעלה הגבעה | צילום: tierrahotels
מלון על אי בצ'ילה (צילום: tierrahotels)
12 חדרים כל כולו | צילום: tierrahotels
מלון על אי בצ'ילה (צילום: tierrahotels)
עם נוף לים ולהרים | צילום: tierrahotels
מלון על אי בצ'ילה (צילום: tierrahotels)
עיצוב מינימליסטי אבל מחבק | צילום: tierrahotels
מלון על אי בצ'ילה (צילום: tierrahotels)
שקיעה מהסרטים | צילום: tierrahotels
מלון על אי בצ'ילה (צילום: tierrahotels)
לשחות עם ברבורים | צילום: tierrahotels

עוד ב-mako חופש:

אוהל צף וגג שקוף: הצימרים הכי יפים בעולם
צפון תאילנד: מקומות שכדאי להכיר
מצאנו את הווילות עם הבריכות הכי יפות בארץ

בקרוב: מרימים עוגן ומפליגים לקובה

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם מחפשים אחר הדרך הנעימה ביותר להגיע לקובה, או כי אתם מתעניינים בהחלטות האחרונות של נשיא ארה״ב.

ממשל אובמה אישר לאחרונה את הפעלתו של שירות מעבורת בין ארה״ב לקובה. השירות, שיפעל בקרוב לראשונה מזה עשרות שנים, יחבר בין פלורידה להוואנה ויופעל על ידי חברת Baja Ferries, הפועלת ממקסיקו. החברה קיבלה בימים האחרונים רשיון ממשרד האוצר האמריקאי, וממתינה לקבל אישור סופי גם מהצד הקובני. לאחר שיתקבל האישור האחרון, צפויים אלפי אנשים לעשות שימוש בשירות החדש, שבוודאי רק יתפוס תאוצה בחודשים הקרובים.

אין תמונה
מוזמנים להגיע לכאן בהפלגה. קובה

קונצרט וירטואלי

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם אוהבים מוזיקה קלאסית, או כי אתם בדרך לברלין.

על אנדרטת השואה של פיטר אייזנמן בברלין כבר סיפרנו לכם, אבל על הקונצרט הווירטואלי שמתרחש בה גילינו רק לאחרונה. במאי 2009 נערך במקום קונצרט מיוחד לזכר היהודים שנרצחו בשואה, בניצוחו של לותאר סאגרוזק (Lothar Zagrosek). היצירה שנוגנה, Vor dem Verstummen (לפני השתיקה), חוברה על ידי הארלד וויס (Harald Weiss) במיוחד עבור הקונצרט, והיא זמינה עכשיו גם כאפליקציה. אמנם את החוויה של הצליל המשתנה ביחס למיקום האדם בתוך האנדרטה כבר לא תוכלו לחוות, אבל אין ספק שהיצירה המקסימה הזו מוסיפה נופך אחר להולך בתוכה.