איך להחזיר חלק מהכסף על חופשה שבוטלה

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי בדיוק התבטלה לכם חופשה ואתם תקועים עם הזמנה למלון, או כי אתם מחפשים חדר במלון במחיר זול.

הכירו את אתר Roomer המספק פתרון מושלם למי שנאלץ לבטל את חופשתו ורוצה להיפטר מחדר המלון שהזמין, ולקבל חלק מהכסף בחזרה. כל מה שצריך לעשות זה להעלות לאתר את פרטי ההזמנה בה לא תעשו שימוש. בשלב הזה נותר רק להמתין שמישהו יזמין את החדר שהצעתם, ולאחר מכן תקבלו הודעה שהחדר הוזמן, והתשלום יועבר בתוך 10 ימים ממועד הצ׳ק אאוט. כחלק מהשירות מבטיחים ב-Roomer לעשות בדיקה כפולה מול המלון שההזמנה עודכנה כולל שמו של המזמין החדש. השירות עובד כמובן גם מהכיוון השני, ושווה לחפש בו אחר חדרי מלון ביעד המבוקש, גם כי המחיר יכול להשתלם לכם, וגם כי תדעו שעזרתם למישהו אי שם בעולם. לאתר.

כלב במטוס (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
ובכן, פיפי | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

שדה התעופה הכי ידידותי לכלבים

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם נוסעים עם הכלב שלכם לחו"ל, או כי אתם פשוט אוהבים כלבים.

"פיפי פיפי פיפי פיפי פיפי פיפי פיפ", וחוזר חלילה - ככה אני נשמעת בכל פעם שאני נוסעת עם הכלבה שלי לחו"ל. הידיעה שלפניה לפחות שעתיים בשדה, כמה שעות באוויר, ועוד איזה שהוא פרק זמן לא מוגדר עד שהיא תזכה לדרוך על אדמת הניכר, מכריחה אותי להכריח אותה להתרוקן בטרם הכניסה לשדה. בארה"ב הבחינו בגידול במספר הנוסעים עם חיות מחמד, ותיקנו תקנה פדרלית חדשה לפיה כל שדה בעל למעלה מ-10,000 נוסעים בשנה יתקין אזור "הקלה" לחיות מחמד עד אוגוסט 2016. בשדה התעופה קנדי נחנכו לאחרונה שירותי הכלבים הכוללים דשא מלאכותי (ואפילו ברז כיבוי בשביל האווירה), שקיות לאיסוף צרכים ואפילו צינור קטן לשטוף את הדשא לטובת הכלב הבא.

גלריית אמנות בסטוקהולם (צילום: JuanjoCarvajal, Flickr / CC BY 2.0)
המטרו בסטוקהולם | צילום: JuanjoCarvajal, Flickr / CC BY 2.0
גלריית אמנות בסטוקהולם (צילום: Arild, Flickr / CC BY-SA 2.0)
ועוד דוגמה יפה משם | צילום: Arild, Flickr / CC BY-SA 2.0

גלריית האמנות הגדולה בעולם

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם בדרך לסטוקהולם, או כי יש לכם רעיון אמנותי לרכבת התחתית בתל אביב.

כדי להיכנס לגלריית האמנות הגדולה ביותר בעולם תצטרכו להיפרד מ-36 קרונות שבדיות (קצת פחות מארבעה יורו) ולהיכנס לתחנות המטרו של סטוקהולם. במשך למעלה מ-50 עבדו למעלה מ-150 אמנים על 90 תחנות הרכבת בעיר, ומילאו אותן ביצירות אמנות משלהם, והפכו את 110 הק״מ המחברים ביניהם ל"גלריית האמנות הגדולה ביותר בעולם". המסיירים בין התחנות יכולים ליהנות במסע בזמן אל העבר של העיר, כששרידים מארמון Makalös מהווים חלק מיצירת האמנות בתחנת Kungsträdgården, ותחנת T-Centralen על הקו הכחול עוצבה ב-1975 על ידי האמן הפיני Olof Ultvedt. במידה ואין ברשותכם די זמן או סבלנות לעצור ולבקר בכל התחנות, עקבו אחרי הרשימה של אתר visitstockholm המרכזת את התחנות המומלצות ביותר לביקור.

>> לבן על לבן: החולות הלבנים במדבר המצרי
>> נראה אתכם: המקומות האלו בעולם אמיתיים או לא?