העיר: אין ספק שמונקו. הייתה תקופה שהייתי טסה אליה כל שנה. המשפחה שלי גרה בעבר במקום קטן שממוקמם בין ניס למונקו בשם קאפ פרה (Cap Ferrat), אז הייתי מבלה הרבה בעיר וזה המקום הכי יפה בעולם. באחריות.

המלון: אני לא זוכרת שמות של מלונות אבל אני לא אשכח מלון אחד שהייתי בו באי סנט בארטס (סן ברתלמי) שבקריביים. הייתי שם בסילבסטר האחרון והמסע לשם היה די ארוך, אבל שווה כל רגע. ישנו שם במלון שמשקיף לנמל היאכטות וזו הייתה חוויה שלא אשכח לעולם. עוד מלון שמאוד אהבתי ואני אפילו זוכרת את השם שלו זה מלון דסטינו (Destino) באיביזה. 

A post shared by �� I T Girl �� אדל בספלוב (@adelbespalov) on


המסעדה: זו שאלה קשה, בכל העולם יש אוכל מדהים, אבל אם אני צריכה לבחור מסעדה אחת, אני אלך על מסעדת מורימוטו (Morimoto) שבניו יורק. יש שם אוכל אסיאתי מדהים במחירים לא מאוד גבוהים.
כתובת:  10th Ave New Yorkו-88.

הנוף: אני חייבת לשמור אמונים לקאפ פרה (Cap Ferrat). מושלם.

קאפ פרה (צילום: יחסי ציבור, ויקיפדיה)
קאפ פרה | צילום: יחסי ציבור, ויקיפדיה

החוף: באי קאפרי שבאיטליה יש חופים מדהימים וגם בפורטופינו (Portofino).

היעד האקזוטי: האמת היא שהייתי בלא מעט יעדים מדהימים, אבל יש לי חלום להגיע ליעד אקזוטי שעדיין לא הייתי בו. החלום שלי זה להגיע לזנזיבר ואני עוד אעשה את זה בעזרת השם. כרגע אני עמוסה בעבודה וזה טוב, אבל אני יודעת שזה יקרה.

זהו את היעד (צילום: In Green, Shutterstock)
זנזיבר | צילום: In Green, Shutterstock

ההר: הר? לא יודעת. מאז בית הספר לא טיפסתי על שום הר, אז אין לי מושג. בעצם, אתה יכול לרשום קורשבל (Chuorchvel) שזה אתר סקי מדהים בהרי האלפיים. אמנם לא הייתי בו בשלוש השנים האחרונות, אבל אין ספק שזה המקום ההררי הכי מרשים שהייתי בו בחיים. 

 >>לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש