עכשיו, אחרי שהקיץ והחגים נגמרו סוף סוף, והמוני המטיילים הישראלים ובכלל מתחילים לחזור לשגרה, דיילת בריטית לשעבר החליטה להתוודות על הדבר שהכי מעצבן אותה שהנוסעים עושים בזמן הטיסות.

מדלין פורסיית' (Madeline Forsyth), אמרה בראיון למגזין מקומי שלאורך שנות העבודה שלה כדיילת, היא לרוב שמרה על חיוך במהלך העבודה, אבל היה דבר אחד שהוציא אותה מדעתה בכל פעם מחדש - כשהנוסעים היו מגיעים להעביר את הזמן שלהם בטיסה במטבח, האזור בו הדיילים מחממים ומכינים את האוכל והשתייה.

>> הדיילים מתוודים אחרי הקורונה: "אנחנו מקבלים נוסעים עצבניים

"זה בסדר לקום, לעשות סיבוב ולהגיע לבקש מאיתנו שתייה כמובן, במיוחד בטיסות ארוכות, אבל נוסעים שנעצרים באזור המטבח לזמנים ארוכים כדי להעביר את זמנם, זה ממש מקשה על העבודה שלנו.", היא אומרת.

לאחר שמדלין שיתפה בתסכול שלה מהמנהג הזה, דיילים נוספים הגיבו לה שהם מסכימים איתה מאוד. "לא מעט פעמים מגיעים לשם נוסעים שיכורים כדי לבקש עוד שתייה", אמרה דייל נוספת. דיילים אחרים סיפרו שבגלל שמדובר באזור גדול יחסית היו  נוסעים שהיו מגיעים לאזור המטבח כדי לדבר ביותר נוחות עם מי שטס איתם או אפילו כדי להחליף בגדים ולהתארגן. 

בכל הזמן הזה הדיילים אמורים לעשות שם את ההכנות להגשה של האוכל או סתם לנוח בזמן הטיסה, והנוסעים שמגיעים לשם כדי לשהות להרבה זמן מאוד מפריעים.