בקבוצת האינסטגרם passenger shaming שמו לעצמם למטרה למגר את תופעת הנוסעים שמרגישים יותר מדי בבית במהלך הטיסה. כך, נחשפנו לנוסעים מגעילים ששמים את הרגליים היחפות שלהם בכל מקום, לנוסעים שמתהלכים ללא חולצה ואפילו לכאלה שמסתפרים במהלך הטיסה. ואם חשבתם שבמהלך הקורונה, כשאין כמעט נוסעים, כולם מתנהגים יותר באיפוק, תחשבו שוב

ואם זה לא היה מספיק, לפני מספר ימים פירסמו בקבוצה תמונה בה ניתן לראות את אחד הדברים הכי מגעילים שעלו בה ועליה כתב מנהל הקבוצה: "אחרי שבע שנים של פירסום בקבוצה הזו, זו פעם ראשונה שנשברתי". המראות לפניכם:

בתמונה ניתן לראות נוסע שעלה עם תחבושת של רגלו וממנה נוזל משהו לא לגמרי ברור. ואם זה לא מספיק מגעיל, הוא גם מסתובב יחף. התגובות לתמונה היו קשות בהתאם: "צריך לשים נוסע כזה ברשימה השחורה של חברות התעופה", כתבה אחת הגולשות. "זה כל כך מבחיל. צריך לשרוף את המטוס הזה כדי שיעבור חיטוי", כתב אחר. "חשבתי שאסור לעלות נוזלים למטוס מעל כמות מסוימת", כתב גולש נוסף.

אמנם לא ברור האם התמונה צולמה לאחרונה או לא, אך היא בהחלט מוציאה את החשק מלעלות על מטוס ואולי עושה שירות טוב רגע לפני שנתב"ג נסגר.