ג'קוזי סירה
לשוט במים בתוך מים. סטארט-טפ
חולמים לשוט בתעלות באירופה, אבל חוששים מהקור העז? תמיד רציתם להשיט יאכטה, אבל התקציב לא מאפשר? הרשו לנו להציע לכם את הדבר הבא: Hot Tug, שיט בסירת אמבטיה חמה. החל מדצמבר הקרוב תוכלו לקפוץ לעיר רוטרדם שבהולנד, ולקחת סירת מבחן לשיט בתעלה הקרובה.

הסירה, שגודלה 230x380x110 סנטימטר, בנויה מעץ ומצופה בפוליאסטר משוריין בסיבי זכוכית. היא מכילה עד 2,000 ליטרים של מים, אותם ניתן לחמם לטמפרטורה מרבית של 38 מעלות, באמצעות תנור עצים המוגן בציפוי נירוסטה מבודד וממוקם בקדמת הסירה.

האט טאג לחבר'ה
הכי האח הגדול

האט טאג רומנטי בחושך
בכלל לא קר לנו

טיול רומנטי או שיט עם החבר'ה

את הרעיון הגאוני הגה פרנק דה ברוון (Frank de Bruijn), שבילה שנים רבות בעבודה על דוברה (כלי שיט בעל תחתית שטוחה) בנמל רוטרדם. לדה ברוון יש חולשה למקומות בהם טבע ואדריכלות הולכים יד ביד, והסירה שתכנן מאפשרת לשוט במים בתוך מים. השאיפה של ברוון היא למכור את הסירות לתושבי העיר - ועד אז, הוא מאפשר למבקרים ברוטרדם שיט חווייתי בסירה החמימה.

האט טאג
דרך מקורית לחוות את התעלות של הולנד

ההאט טאג חונה בבית
סכום זעום של 21 אלף דולר וזה שלכם

סירת האט טאב
מזכיר את נמל תל אביב

את הסירה ניתן לקנות במחיר זעום שנע בין 11,575 ל-21,260 דולר, ואם חשקה נפשכם בהתנסות חד פעמית, מחירי ההשכרה עוד לא פורסמו, אבל מה שידוע כעת הוא שתוכלו לצרף אליכם לשיט עד שבעה חברים (תלוי במידת הקרבה ביניכם), וליהנות בצוותא מנופי תעלות הולנד.

>> נגבו את הריר: 10 הפיצריות השוות בניו יורק