תהיתם פעם איך מפורסמים בחו"ל מצליחים להעביר חופשה בבית המלון מבלי שיציקו להם כל הזמן? התשובה היא די פשוטה: מסתבר שלבתי מלון יוקרתיים ישנם חדרים סודיים, ברמת אירוח VIP. חדרים אלה אינם מפורסמים באתרים השונים, או אפילו באתר המלון עצמו, הם אינם ידועים לציבור ונשמרים לאורחים יודעי דבר, או מאוד עשירים, שרוצים חווית שירות יותר טובה מזו שניתנת לכל אחד.

>>לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש 

למשל, בלגונה הכחולה בריאקוויק איסלנד, אתר תיירות מאוד מפורסם, ישנו מלון שמציע 62 סוויטות מפנקות שנמצאות מעל בריכות הלגונה החמות, אך בפועל במקום יש 63 סוויטות. הסוויטה הסודית הנוספת משתרעת על פני 2 קומות וכוללת גם מטבח פרטי, סאונה, ספא והכי חשוב - אזור מבודד לחלוטין בו ניתן לשחות במי הלגונה.

הלגונה הכחולה באיסלנד (צילום: sushi-suzuki.com)
באתר רשום שיש 62 סוויטות ובפועל יש 63. הלגונה הכחולה | צילום: sushi-suzuki.com

הריזורט בלגונה הכחולה הוא כמובן רק דוגמה אחת מיני רבות. בנוסף, גם במלון NoMad בלוס אנג'לס ובמלון בנט (Bennett) שבקרוליינה הצפונית, הסכימו להודות שיש להם חדר סודי ששמור רק לאורחי ה-VIP. "מדובר בחדרים שאינם גלויים לכולם ואין שום דבר שמציין שהם קיימים בפועל", אומר מאר מארסון, מנהל שיווק בחברת תיירות. "מי שלא צריך לדעת אליהם, פשוט לא יודע". 

גם במלונות היוקרה בסטריפ של לאס וגאס משתמשים בחדרים סודיים. במצב זה, החדרים פועלים בצורה קצת שונה והם שמורים למי שמגיע להמר בסכומים גדולים. אותם חדרים נמצאים באזורים פרטיים בהם האורחים יכולים גם להמר באזור ששמור רק למי שמוכן לשים מעל מיליון דולר. אמנם על החדר המלון לא מרוויח ויש הטוענים שאף מפסיד, אך הוא כמובן מכסה על זה דרך שולחנות ההימורים האקסקלוסיביים.

View this post on Instagram

A post shared by Susan Betteridge (@sheshelife) on

לאס וגאס (צילום: f11photo, shutterstock)
בבתי המלון בסטריפ יש חדרים סודיים למי שמוכן להמר בסכומים גדולים. לאס וגאס | צילום: f11photo, shutterstock

אם גם אתם מרגישים שאתם זקוקים לחופשה סודית בחדר מבודד, מה שאתם צריכים לעשות זה לשלוח מייל למנהל המלון (אותו ניתן למצוא הרבה פעמים באתר המלון) ולבקש את החדר הכי פרטי ומבודד שיש להציע. אם הוא יחזור ויאשר לכם על קיומו של חדר כזה, אולי גם אתם תוכלו לחית כמו סלבריטי ליום יומיים. אם תצליחו לממן את זה כמובן.