"היא שאלה אותי איזו שפה אני מדבר"

מי אתם? יוסי (35) ודנה (27) קיטמן, נשואים+1

איפה הכרתם? במועדון Berghain ברלין

יוסי ודנה
צילום: באדיבות המצולמים

"טסתי למסיבת רווקים של חבר בברלין יחד עם עוד 6 חברים", מספר יוסי. "בלילה הראשון הגענו למועדון Berghain המפורסם בברלין. דנה, שגרה בגרמניה והגיעה למקום עם חברות שלה, התיישבה לידי ושאלה איזו שפה אנחנו מדברים. מאותו הרגע המשכנו את הערב כולם יחד. 

בסוף הערב ביקשתי את השם שלה בפייסבוק ובבוקר למחרת שלחתי לה הודעה. במשך ארבעת הימים שהיינו בברלין, אני ודנה לא נפרדנו לרגע. לאחר מכן חזרתי לארץ ואחרי חודש דנה הגיעה להתארח אצלי בתל אביב לשבוע. אחרי עוד חודש היא הגיעה שוב לארץ למשך שבועיים, והגענו להחלטה שהסיפור הזה קצת כבד עלינו בגלל המרחק.

אחרי חודשיים, דנה התקשרה אלי ואמרה שיש לה תצוגת אופנה בברלין בה היא גם תחגוג יום הולדת והזמינה אותי לחגוג איתה. בסיום השיחה קניתי כרטיס טיסה ואחרי יום כבר הייתי איתה. בילינו יחד 4 ימים והחלטנו להיות ביחד למרות המרחק המטורף. אחרי חודשיים דנה עברה לגור איתי בתל אביב. אנחנו יחד כבר 7 שנים, נשואים פלוס 1".

מחפשים לאן לטוס? הכנסו למדריך היעדים של mako

"לא האמנתי שנהיה בקשר אחרי החופשה"

מי אתם? יעל אמויאל (26) ויותם אופירם (27)

איפה הכרתם? במלון בפראג

יעל ויותם
צילום: באדיבות המצולמים

"אחרי הצבא טסתי עם חברה לטיול קצרצר בפראג, לפני הטיול הגדול, וישנו במלון קראון פלזה בעיר", מספרת יעל. "התכנון היה לעשות שופינג, פינוקים, קצת תרבות והרבה מסיבות!

אחרי יומיים שחרשנו את העיר יצאנו למסיבה וחזרנו למלון בשעות הבוקר המוקדמות. באותו הזמן יותם וחברים שלו היו בקבלה וחיכו לקבלת מפתח לחדר שלהם. ברגע ששמענו עברית, מיד היה קליק של ישראלים שמטיילים בחו"ל. במשך 3 ימים היינו צמודים כולם יחד. 

ביום האחרון, בזמן שחיכינו בלובי למונית שתיקח אותנו לנסוע לשדה התעופה, יותם ניגש אלי וביקש ממני את מספר הטלפון. לא העליתי בדעתי שנמשיך להיות בקשר אחרי החופשה, אבל אחרי יומיים יותם התקשר. אנחנו ביחד כבר 5 שנים".

"נתתי לה את המספר שלי למקרה שתסתבך"

מי אתם? חיים עזרא (28) ופולינה ריבקובסקי (23)

איפה הכרתם? בחושה בסיני

חיים ופאולינה
צילום: באדיבות המצולמים"הגעתי לסיני וחיכית במונית לקראת נסיעה מהגבול הישראלי לנואיבה כשהראש שלי היה מחוץ לרכב", נזכר חיים. "פולינה ניגשה אלי כדי לשאול מה המחירים של מונית לאזור החושות, כי היא חשבה שעוקצים אותה במחיר. התחלנו לדבר, נתתי לה את המספר שלי למקרה שתסתבך, וכדי שתוכל להגיע לחושה שלי כדי שנבלה יחד.

יום למחרת שברתי את האצבע ברגל והחלטתי לעבור חושה. בדיוק באותו הזמן פולינה הייתה מחוץ לחושה ריקה יחד עם חברה שלה. התחלנו לדבר, ישבנו ושתינו יין. לאחר יומיים עזבנו את סיני וחזרנו לישראל. אחרי חודשיים היא קפצה לי באינסטגרם. אנחנו ביחד כמעט שמונה חודשים".

"בעיקרון, היא התחילה איתי"

מי אתם? עידן טובול (27) ודור מלכה (25)

איפה הכרתם? במסעדה בסרי לנקה

דור ועידן
צילום: באדיבות המצולמים"פגשתי את דור בטיול שלי לסרי לנקה" מספר עידן. "ראיתי אותה תופסת את הגל המושלם עד קו החוף ויוצאת מהמים. החלטתי ללכת אחריה לכיוון מסעדה המשקיפה על החוף, התיישבתי מולה והזמנתי לאכול. פתאום היא הסתכלה עלי ושאלה אותימה כדאי לה להזמין אז עזרתי לה להחליט. בעיקרון, היא התחילה איתי.

כבר באותו הערב בילינו יחד עם ארוחת ערב בשקיעה. קבענו להיפגש שוב ביום למחרת ולגלוש ביחד. ככה נראו הבקרים שלנו באי למשך שבועיים: כל בוקר גולשים ואת שאר היום מבלים ביחד. חזרנו לארץ ואחרי מספר חודשים עברנו לדירה משותפת. כבר שנתיים שאנחנו גולשים ומטיילים ביחד בעולם".

"מפה לשם טיילנו ביחד במשך חודשיים"

מי אתם? בן אסידו (26) ודניאל קוריאט (23)

איפה הכרתם? בבית קפה בהודו

בן ודניאל
צילום: באדיבות המצולמים"טיילנו בהודו כל אחד לבדו" מספר בן. "לאחר מספר חודשים הגעתי לקאסר דיווי, שם פגשתי את דניאל בבית הקפה המקומי. שוחחנו שעות על גבי שעות ומפה לשם יצא שטיילנו יחד את כל האזור הצפוני של הודו במשך חודשיים.

לאחר מכן חזרתי לארץ ודניאל נשארה בהודו. לאחר חודש היא חזרה לארץ, פגשתי אותה קצת אחרי הנחיתה והיום אנחנו גרים יחד בצפון הארץ ומתכננים את הטיול הבא. אנחנו בזוגיות כבר שנתיים".