האם זה הולך להיות מקור ההשראה המסוכן ביותר בעולם? דוגמנית העל ויקי אודינטקובה (Viki Odintcova) השתלשלה מגורד שחקים בדובאי לטובת הפריים המושלם באינסטגרם - ללא כל ציוד בטיחות. כלום, נאדה, גורנישט. הדוגמנית הרוסייה בת ה-23, המחזיקה בלמעלה מ-3 מיליון עוקבים, החזיקה לעיתים רק בידו של העוזר שלה, בעוד יתר איברי גופה מתנדנדים באוויר החלון הפתוח של מגדל קאיאן (Cayan Tower) בגובה של למעלה מ-300 מטרים מעל הקרקע.

כדי להתכונן לפריים המושלם, התחילה אודינטקובה בהישענות קלה לאחור באוויר, בעודה מחזיקה בשתי ידיו של העוזר, והודתה שצפיה חוזרת בסרטון המתעד שהפך ויראלי הגירה זיעה בכפות ידיעה וגם כי הייתה מעט עצבנית לפני תחילת התעלולים.

Full video (link in bio)! @a_mavrin #MAVRINmodels #MAVRIN #VikiOdintcova #Dubai

A post shared by Viki Odintcova (@viki_odintcova) on

רבים ממעריציה של הכוכבת הביעו תדהמה לנוכח העובדה שגורו אורח החיים הבריאים ביצעה תעלול כה מסוכן ללא כל ציוד בטיחות נראה לעין, כשברור לכל שלא היה לה שום סיכוי לשרוד אותו אם משהו היה משתבש.

אין ספק שאחד ממקורות ההשראה (או ההעתקה) של אודינטקובה היא אנג׳לינה ניקולאו (Angelina Nikolau), שכבר ב-2013 חירפה נפשה בצמרות מגדלים, קצוות מנופים ושאר מקומות מלחיצים והעלתה סדרת תמונות שעדיין מעלה בנו צמרמורת.