בריכה הלודג' המלכותי בשמורת קרוגר (צילום: האתר הרשמי)
לרחוץ עם הפילים. הלודג' המלכותי בדרום אפריקה | צילום: האתר הרשמי

כשאתם מדמיינים לעצמכם מלון בלב הספארי, אתם בטח חושבים על מיטות שדה, אוהלי ברזנט והמון חומר נגד יתושים. אלא שבמלונות הבאים לא תראו שום דבר מאלה: בשביל סכומים של אלפי שקלים ללילה תקבלו אך ורק מצעים רכים, תנאים מצויינים וארוחות גורמה.

הלודג' המלכותי

לא בכדי קיבל אתר הנופש את השם הזה – בלודג' המלכותי (Royal Malewane) שבקרוגר פארק לא חוסכים בדבר. דק העץ, ממנו תוכלו להשקיף על החיות, מכוסה בשטיחים פרסיים יקרים, ואם אתם רוצים להתקרב אפילו עוד יותר, יפתחו לכם העובדים שולחן עם מפה לבנה תחת כל עץ שתבחרו. התענוג עולה כ-5,500 שקלים ללילה.

הלודג' המלכותי בשמורת קרוגר (צילום: האתר הרשמי)
שמפניה ושמפנזות. הדק בלודג' המלכותי | צילום: האתר הרשמי

טונה טולדה

בטנדה טולה (Tanda Tula) שבשמורת הטבע טימבוטי תוכלו לראות אריות לבנים או לעקוב אחרי פילים המתנהלים לאיטם, במרכז לחקר פילים הנכלל בתחומי השמורה. את הלילה תבלו באהלים מלכותיים, במיטות פאר המכוסות באריגים יפהפיים אחרי שרחצתם באמבטיה מפוארת. כמה זה עולה? כ-2,000 שקלים ללילה.

טונה טולדה בשמורת טימבוטי (צילום: האתר הרשמי)
מחוץ לתמונה: אריה לבן. אוהל בטונה טולדה | צילום: האתר הרשמי

אולוסבה

החדרים המפוארים של אולוסבה ספארי לודג' (Ulusaba Safari Lodge) שבשמורת הטבע סאבי סנדס בנויים למעשה בסגנון בית על עץ; לחלק מהחדרים מגיעים באמצעות גשר תלוי ומתנדנד, העובר דרך צמרות העצים ומבטיח לכם סוג של בטחון מחיות הפרא המסתובבות למטה.
מחוץ לכל חדר ממוקמת מרפסת, שתאפשר לכם לצפות בג'ירפות ובפילים הנוהרים למקור המים הקרוב. הכל כאן יפה, מפעים, טעים ועולה בהתאם - כ-6,000 שקלים ללילה. כדי שלא יהיה לכם כבד על המצפון ובכיס, דעו שהרווחים מושקעים כולם בפרויקטים מגוונים למען הקהילה המקומית.

נוף אולוסבה ספארי לודג' בשמורת הטבע סאבי סנדס (צילום: האתר הרשמי)
מגיעים לחדרים באמצעות גשרים תלויים. אולוסבה | צילום: האתר הרשמי
אולוסבה ספארי לודג' בשמורת הטבע סאבי סנדס (צילום: האתר הרשמי)
מחוץ לכל חדר מרפסת מעל הג'ונגל. אולוסבה | צילום: האתר הרשמי

ליון סנדס

בלודג' המפואר ליון סנדס (Lion sands) שבפומלנגה תוכלו לראות קרנפים, אריות, נמרים ושלל חיות פראיות נוספות. האתר ממוקם על גדת נהר הסבי, ומאפשר לצפות בחיות המגיעות אל המים. הלודג' בנוי כך שהאורחים נהנים מפרטיות מוחלטת, אבל אם אתם מעוניינים בשיחה, תוכלו לפגוש את האורחים האחרים בבר, ליד האח או בספריה.
המקום מציע ארוחות גורמה, יינות משובחים וטיולי ספארי מאלפים, בהם מוזמנים האורחים לישון במיטות חלומיות תחת כיפת השמים. ליון סנדס, שזכה לפרסים רבים, דורש עבור שרותיו הטובים כ-7,000 שקלים ללילה.

בריכה ליון סנדס מפומלנגה (צילום: האתר הרשמי)
פרטיות מוחלטת עם בעלי החיים. ליון סנדס | צילום: האתר הרשמי

טינגה לודג'

תוכלו להביט בעדרי פילים ההולכים אל הנהר כשאתם שרועים בבריכה ובידיכם כוסית שמפניה. בטינגה (Tinga) שפארק קרוגר תוכלו לראות גם אריות, נמרים וקרנפים – ותמיד כשאתם מצויים בתנאי שפע והדר. מיטות מפוארות, ארוחות גורמה וטיולי ספארי - וכל זאת תמורת כ-6,000 שקלים ללילה.

ליון סנדס מפומלנגה (צילום: האתר הרשמי)
החדרים עטופי הצמחייה בליון סנדס | צילום: האתר הרשמי

מלונות יוקרה בלב המדבר