המדור ממשיך לעקוב בעניין אחר אתרי הנופש ומקומות המפלט החביבים על סלבריטאים כאשר הם מעוניינים לנפוש מאור הזרקורים, והרשימה הופכת מעוררת קנאה יותר ויותר ככל שאנו מתקדמים.

אופרה ווינפרי (צילום: Katy Winn, GettyImages IL)
נוסעת לאחוזת הנופש בבעלותה במאווי שבהוואי. ווינפרי | צילום: Katy Winn, GettyImages IL

אופרה ווינפרי, קיסרית המדיה האמריקנית, לא הגיעה לאן שהגיעה בזכות נטייה לעצלנות. עדיין, אפילו היא זקוקה מדי פעם לחופשה וכאשר זה קורה היא נוסעת לאחוזת הנופש בבעלותה במאווי שבהוואי. מדובר בחווה במחוז קואלה, המשתרעת על שטח של שמונים דונמים וצופה לנוף המרהיב של האוקיינוס השקט. למרבה הצער, ווינפרי לא מצליחה להימלט לחלוטין מניחוחות הוליווד גם כשהיא בנופש. הוואי הפכה בשנים האחרונות אתר הנופש מועדף על מיטב סלבריטאי בירת הסרטים, ובשכנות לווינפרי נמצאים גם בתי הנופש שרכשו קלסי גרמר ("פרייזר"), דרו ברימור ובן סטילר.

טייגר וודס (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
משקיע בפיתוח קהילת נופש פרטית ויוקרתית בדובאי. וודס | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

טייגר וודס, האיש שהפך במו ידיו את משחק הגולף האליטיסטי לספורט עממי, רק בן 32 אבל כבר חושב על היום שאחרי שיא הקריירה והוא מעורב באופן פעיל בעיצוב ובפיתוח קהילת נופש פרטית ויוקרתית בנסיכות הנפט בדובאי. האתר יכלול, איך לא, מסלול גולף יוקרתי להנאת הדיירים שיבנה בצמוד למתחם המגורים בו שריין וודס לעצמו דירה מרווחת במיוחד. מתחם הנופש המדובר, שבנייתו מיועדת להסתיים עד סוף השנה הנוכחית, נושא את השם Al Ruwaya ויעניק לתושבי הקבע ולאורחים, בהם וודס, את כל הפינוקים משוער בכניסה, דרך מתחם ספא מהודר ועד קורס חינם ברזי הגולף למעוניינים.

ויקטוריה ודיוויד בקהאם (צילום: Andrew H. Walker, GettyImages IL)
מתארחים אצל קייטי וטום. הבקהאמים | צילום: Andrew H. Walker, GettyImages IL

עמק נאפה, בצפון מדינת קליפורניה, נחשב מעוז תעשיית היין בארצות הברית ובו מיוצרים היינות שהצליחו בשעתו לשבור את המונופול של הצרפתים בתחום. עדיין, מדובר באחד מחבלי הארץ היפים ביבשת האמריקנית, ואין פלא שמיטב הכוכבים מגיעים לנאפה לבתי נופש בבעלותם או כאורחים. בין המבקרים הקבועים של עמק נאפה גם הזוג המלכותי טום קרוז וקייטי הולמס, הנהנים לארח בבית הנופש שלהם במקום קולגות מעולם הזוהר בהם דייויד באקהם ואשתו ויקטוריה, היידי קלום ובעלה סיל והשחקנית קייט בקינסייל ובעלה הבמאי לן ווייסמן. קרוז והולמס, כפי שכבר דווח במדור זה, נוטים חיבה עזה גם לחופשות בברזיל.

עוד זוג מלכותי הוליוודי הם אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט, שאמנם מבלים בכל הזדמנות בבית הנופש שלהם ברובע הצרפתי העתיק של ניו אורלינס אך בחורף האחרון חשקה נפשם במזג אוויר קריר יותר. שבט בראנג'לינה יצא בהרכב מלא, כולל ששת הילדים (מאומצים וביולוגיים), לחופשה בפארק Mammoth Mountain בחבל סיירה נוודה בצפון קליפורניה. הם שכרו בית נופש פרטי בן 14 חדרים, ועל פי עדויות השכנים העבירו את רוב זמנם בטיולים ביערות וברכיבה משותפת על אופניים.

סטיבן שפילברג (צילום: Mark Von Holden, GettyImages IL)
רכש בית אחוזה כפרי תמורת סכום צנוע של 20 מיליון דולר | צילום: Mark Von Holden, GettyImages IL

לסיום המדור השבוע: סטיבן שפילברג. עוד אושיה הוליוודית שאינה מרבה לנוח, אך לפני כמה שנים רכש בית אחוזה כפרי תמורת סכום צנוע של 20 מיליון דולר באיסט המפטון (East Hampton). אחת הקהילות העשירות בחוף המזרחי של ארצות הברית, הממוקמת באזור ירוק ופסטורלי. לא מדובר בבית נופש נטו, היות ושפילברג מנהל את האימפריה המשגשגת שלו גם משם, אך לדבריו הוא נהנה מיותר פרטיות. היות ומדובר בגדול במאי-מפיקי הוליווד כיום, שלא לומר העשיר ביותר, שפילברג לא היסס לשכור מסוק פרטי שיטיס עד פתח ביתו באיסט המפטון את הכוכב וויל סמית, כאשר החליט להציע לו בשעתו בפגישה בארבע עיניים את תפקיד הסוכן ג'יי בשובר הקופות "גברים בשחור".

 

שיט התענוגות של דיקפריו

חופשה נוסח הוליווד

ביונסה, איפה את מתאכנסת הלילה?