כרסיטיאנו רונאלדו הוא לא רק כוכב על בכדורגל העולמי, אלא גם איש עסקים מוצלח שיודע להשקיע היטב בעסקים שונים שיניבו לו הכנסות שיעשירו את חשבון הבנק שלו שנאמד בכמה מאות מיליוני יורו.

אחד הפרויקטים המרתקים והמסקרנים של רונאלדו הוא רשת בתי המלון שהקים ברחבי העולם ואשר קרויה על שם המותג שלו Pestana CR7גולת הכותרת של רשת המלונות הוא בית המלון שהקים במרקש - The Pestana CR7 Marrakesh. העבודות על בית המלון, הממוקם בסמוך למלון המפואר והיוקרתי פור-סיזן, החלו כבר לפני כשלוש שנים בהשקעה של כעשרה מיליון יורו, אך טרם הסתיימו סופית.

מדובר במלון יוקרתי ברמה של חמישה כוכבים שיכיל 174 חדרים ומשתרע על פני למעלה ממאה דונם. במלון נבנו כמה סוויטות נשיאותיות, ספא, קליניקות לטיפולי קוסמטיקה, שתי מסעדות ומרכז עסקים קטן. בתוך המלון יש כמה בריכות ומתחם של מדשאות ירוקות.

View this post on Instagram

A post shared by Morocco Portfolio official by (@moroccoportfolio)

View this post on Instagram

A post shared by HotelmyPassion (@hotelmypassion)

"כבר עכשיו יש ביקוש מטורף למלון. ברגע שהוא ייפתח כל החדרים יהיו מלאים. השם רונאלדו גורם לאנשים להרגיש שהם מבלים במלון שלו", סיפר אחד העובדים במתחם. "רונאלדו היה פה כמה פעמים לפני הקורונה. חשוב לו שהמלון יהיה בסטנדרט גבוה מאוד".

על אף שבניית המלון נעשית באופן סודי והרחק מאור הזרקורים, הקמתו כבר מעוררת סקרנות רבה ברחבי מרוקו ואירופה. בביקור שעשינו במתחם המגודר לפני כשבועיים, מתברר שמועד פתיחת המלון התעכב בכמה חודשים בגלל משבר נגיף הקורונה.

בכניסה למתחם יש שומרים האוסרים להיכנס פנימה ולראות מה קורה בפנים. "קיבלנו הוראה שאף אחד לא יכול להיכנס פנימה ולצלם עד שהעבודות יסתיימו", הסביר אחד השומרים. "אתה יכול להסתכל רק מסביב, לא יותר מזה".

המלון החדש של רונאלדו (צילום: שמעון איפרגן​)
צילום: שמעון איפרגן​

נכון לעכשיו, המלון עצמו אמור להיפתח כבר בחודש הבא וההתרגשות בקרב העובדים והתושבים במרקש גדולה, בעיקר בגלל שרונאלדו צפוי להגיע לחנוך אותו בעצמו. "זה נכון שהמלון ייפתח בחודש הבא. אני מאמינה שלא יהיו יותר עיכובים. במקרה הגרוע זה יידחה לאוקטובר אבל קשה לי להאמין שזה יקרה" אמרה ל-mako אדריכלית שמפקחת על העבודות. "העבודה פה נעשית מסביב לשעון כדי להבטיח שהפתיחה תהיה במועד. זה הולך להיות אחד המלונות היפים והמעוצבים ביותר במרקש. כרגע אנחנו לא יכולים לחשוף יותר מזה."