כריות יותר טובות

הכריות שמקבלים במרבית החדרים הן די סטנדרטיות, אבל אם יש לכם העדפה לכרית רכה או קשה במיוחד, רוב המלונות יספקו לכם אחת כזאת.

>> בואו לפייסבוק שלנו

מפצלי חשמל ומתאמיםרוב בתי המלון לא התברכו בשפע של שקעים חשמליים ובדרך כלל רובם גם תפוסים על ידי מכשירי החשמל שבחדר. אם תבקשו יפה, תוכלו לקבל גם מפצל כדי שתוכלו להטעין את הסמארטפון, הטאבלט, הקינדל, המצלמה ועוד – כולם ביחד. במקרה ויש לכם תקע שלא תואם את המדינה אליה הגעתם ולא באתם עם מתאם (אדפטור) מהבית, תוכלו לקבל אחד מהמלון.

מכשירים לעיצוב השיער

כמעט בכל מלון יש פן בחדר, אבל יש מלונות שיספקו לכם בהשאלה גם מחליקים ומסלסלים, כדי שלא תצטרכו להסתובב עם תסרוקת מפדחת.

מזרן יוגה

אם אתם רוצים לקיים שגרת אימונים גם בחופשה, ולא בא לכם לעשות את תנוחת 'כלב מביט מטה' על השטיח בחדר המלון, תוכלו לקבל מזרן יוגה.

קינדל

זו קצת הגזמה, אבל יש מלונות שיספקו לכם גם קינדל וספרים מוטענים עליו, כי יש גבול לכמה אפשר לראות CNN בטלוויזיה של המלון.

מוצרים לניקיון הפה

חברת התעופה איבדה לכם את המזוודה או שסתם שכחתם לארוז מברשת שיניים? תוכלו לקבל מהמלון מברשת ומשחת שיניים, ולפעמים גם מי פה. את אלו, לא תצטרכו להחזיר לקבלה בתום השימוש. 

משחקים לילדים

צבעים, דפי ציור, צעצועי אמבטיה ואפילו משחקי קופסה – לפני שאתם אורזים חצי מהבית כשאתם לוקחים את הילדים לחו"ל, שווה לברר עם בית המלון אם הם יכולים לספק לכם בהשאלה חלק מהמשחקים והציוד לילדים.

אז כמובן שלא תוכלו למצוא את כל הדברים האלו בכל בתי המלון, בטח ובטח באלו הזולים, אבל שווה להרים טלפון ולברר. ומה בנוגע לארץ? בדקנו ברשתות המלונות הילטון ושרתון, ושתיהן מספקות גם כמה מוצרים בחינם שאפשר לבקש במיוחד: שתי הרשתות מספקות בחדרים פן (מעולה, על פיהן) וגם אקסטרות על פי בקשה כמו ערכות גילוח, מסרק, ערכות לניקיון השיניים, כריות שונות ומתאמים ומפצלים חשמליים. ברשת הילטון תוכלו לבקש גם בקבוק מים חמים בלילות הקרים, ובשרתון גם ישמחו להשאיל לכם טאבלט, אמבטיה לתינוק, קומקום, אבקת כביסה, דאודורנט וערכת טיפוח הכוללת צמר גפן, פצירה ואצטון.

(מקור)

>> מה אוכלים ביום וחצי ברומא? המון, מסתבר
>> דקה וחצי מצומת גולני מצאנו את הצימר הכי חמוד בארץ