ביקור בפארק הארי פוטר שביוניברסל סטודיו באורלנדו, הוא לא פחות מקסום' אבל לא כולם יודעים שהביקור בו יכול להיות חוויה מעולם אחר ctn,. אחרי שגילינו את הסודות שמאחורי דיסנילנד, נפתח לנו התיאבון והיינו חייבים לדעת מה מסתתר מאחורי הקלעים. 

יותר מוקדם, יותר טוב

הפארק נוטה להתמלא בשעות המוקדמות של הבקור, אז אם אתם רוצים להספיק ולעשות כמה שיותר מתקנים רגע לפני שהרחובות מתמלאים במכשפים אורחים, מומלץ להגיע מוקדם ככל הניתן.

A post shared by Orlando Magical Getaway (@orlandomagicalgetaways) on

A post shared by 닿스타그램 �� (@d.a__h) on

דבר ראשון - הרכבות

אם כבר הגעתם מוקדם, דבר ראשון תעלו על הרכבות של הפארק שהן הדבר הכי מבוקש שבו: טיסת ההיפוגריף, הארי פוטר והמסע האסור טורניר הקוסמים המשולש ואתגר הדרקון. 

בירצפת בכל מיני סוגים

אז מה הבירצפת האהובה עליכם? יש עם אלכוהול, או בלי, בצורת גלידה, או משקה חם. לא משנה מה הבירצפת האהובה עליכם, אתם חייבים לנסות לפחות אחת במהלך הביקור שלכם.

A post shared by Ally Mercer (@allymercer) on

עוד משקאות קסומים

ברחבי הפארק ניתן למצוא עוד שלל משקאות מוזרים. החל ממיץ דלעת, משקה קינמון ואוכמניות ובירות קוסמים. יש גם משקאות שנמצאים מחוץ לתפריט, כמו ויסקי אש, שצריך לבקש במיוחד.

לא חייבים לקנות שתייה

אפשר להשתמש במזרקות שנמצאות בפארק למילוי בקבוקי המים שאתם מביאים מהבית. הם טובים ואף מולצים לשתייה. יש שיטענו שבמי המזרקות יש קסם מיוחד.

לאן תרצו לנסוע?

הנסיעה ברכבת הוגוורטס אקספרס, שמקשרת בין סמטת דיאגון לבין הוגסמיד (שני מתחמים של הפארק), מספק חוויה נסיעה שונה בכל כיוון אליו תסעו. 

A post shared by TopThrillThemeFiend (@top.thrill.theme.fiend) on

A post shared by Amber (@amberdorcas) on

השתמשו בתור ליחידים

יש דרך נוספת להימנע מהתורים הארוכים (גם אם לא באתם מוקדם או קניתם כרטיס וי איי פי), וזה התור ליחידים. מצד אחד אתה יכול להתקדם מהר בתור, כי אין איתך אף אחד, מצד שני כשעולים על רכבת הרים בלי שותף, זה יכול להיות הרבה יותר מפחיד. מוכנים לאתגר?

סיור בטירה

אם אתם לא רוצים לעלות על רכבת ההרים המפורסמת של הפארק - הארי פוטר והמסע האסור (Harry Potter and the Forbidden Journey), אפשר גם סתם לצאת לסיור בטירה. רק תגידו למישהו מהמפעלים שזה מה שאתם רוצים לעשות והוא כבר יסביר לכם מה לעשות.

A post shared by Cathy Alba Photography (@cathyalbaphotos) on

מירטל המייללת

שימו לב שאם אתם הולכי לשירותים בפארק ושומעים בכי חזק, אז הכל בסדר, זאת רק מירטל המייללת שבוקעת מהרמקולים. 

לקנות שרביט זה עסק יקר

אם אתם ממש רוצים להיכנס לאווירה ולהתחדש בשרביט קסמים שמתאים בדיוק לכם, קחו בחשבון שתצטרכו להיפרד מ-44 דולרים לפחות. לא זול להיות קוסם.

A post shared by Joe Slack (@whyheeeyimjoe) on

לאורך כל היום יש הופעות

ממש כמו בדיסנילנד, גם בפארק הארי פוטר יש הופעות לאורך כל היום. מקהלות, מופעי קוסמים ואירועים ליליים. התעדכנו בכניסה מה יש ומתי.

אפשר להחליף כסף בבנק גרינגוטס

רוצים כסף קוסמים אמיתי? תוכלו להחליף בכניסה לפארק, לקנות מה שאתם רוצים ולהמיר אותו בחזרה ביציאה. שימו לב שהגובלינים שמנהלים אותו לא בטוח יהיו מאוד חביבים. 

A post shared by PATRICIA GARCIA ���� (@airamrosseim) on

להתלבש כמו הקוסם האהוב עליך

בפארק אפשר לקנות תלבושות לפי הקוסם האהוב אליכים מסדרת הספרים. לרציניים באמת ניתנת גם האפשרות להזמין את התחפושת עוד מהבית.

להתקשר למשרד הקסמים

אם תגשו לתא הטלפון שנמצא מחוץ לתחנת קינגס קרוס ותחייגו 62442 ("קסם" באנגלית), יענו לכם ממשרד הקסמים בצד השני.

A post shared by ashley schulkers (@ashleyschulkers) on

הפרטים הקטנים

אל תפספסו את הפרטים הקטנים והאפקטים המיוחדים מסביב לפארק. לא כולם בולטים, אבל אם פוקחים קצת את העיניים מגלים שבכל הפארק מתרחשים דברים קסומים כל הזמן. למשל, הראי המדבר בחנות החלוקים של מאדאם מלקין.