הלגונה הכחולה באיסלנד (צילום: sushi-suzuki.com)
קסום, מרגיע וחם. הלגונה הכחולה באיסנלד | צילום: sushi-suzuki.com
הנה אחד המקומות שרובכם הייתם שמחים לפקוד בסוף השבוע הסוער. קוראים לו "הלגונה הכחולה" והוא ממוקם בליבה הפראי של איסלנד. המקום המיוחד הזה הוא מעין ספא טבעי שמימיו נובעים עמוק מבטן האדמה, למעשה מפעילות וולקנים של מה שמתרחש 200 מטר מתחת לפני הקרקע. טמפרטורת המים מווסתת על ידי הזרמת מים קרים למאגר, כשהטמפרטורה נעה בין 37-39 מעלות צלזיוס.

לספא הטבעי הזה סגולות רפואיות גדולות, והוא מלא בחומרים פעילים שמנקים ומטפחים את העור. בין שאר החומרים אפשר למצוא במקום בוץ סילקה לבן שמנקה ומחליק את העור ובתוך המים ישנו מגוון גדול של מינרלים, מלחים ואצות. להשלמת הטיפול תוכלו לטבול בתוך אמבטיית מי ים קפואים שישלימו את הטיפוח ויזרימו את הדם בכל הגוף.

הלגונה פתוחה 7 ימים בשבוע, בין השעות 10 בבוקר ל-20:00 בערב והיא ממוקמת כ-30 דקות נסיעה מרייקיאוויק עיר הבירה של איסלנד. לחוויה הסטנדרטית שמציע המקום תשלמו כ-33 אירו בתקופת החורף, ו-40 אירו לעונת הקיץ. ואם ממש בא לכם להתפנק ישנה אפשרות לרכוש חבילות שונות, שהגבוהה שביניהם תגיע ל-170 אירו לאדם. אז אם אתם במקרה עוברים באיסלנד, ביקור בלגונה הכחולה בהחלט מומלצת ע"י רופאי העור.

>> הפי ניו ייר: הדילים הכי שווים לסילבסטר