נוסע במטוס
הנאשם שתה אלכוהול ונטל כדור אנטי היסטמין לפני שעלה לטיסה | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
חודשיים הם מספיק זמן לחשוב האם את רוצה לחיות עם אדם מסוים כל חייך, וככל הנראה זו ההתלבטות שעוברת במוחה של הכלה לעתיד שארוסה הצליף בישבנה של דיילת כשהיה במטוס בדרכו חזרה ממסיבת הרווקים שלו. אולם, ייתכן והיא לא תצטרך להתלבט יותר מדי, כי יש סיכוי טוב שנסיך חלומותיה יישלח לכלא בשל מעשיו.

"הוא הביט בי כאילו אני חתיכת בשר"

פיטר תומפסון היה בטיסה מאליקנטה שבספרד לבורנמות' שבמחוז דורסט שבאנגליה כשהוא תקף דיילת של צוות המטוס Ryanair בזמן שהיה בגילופין. לטענת בית המשפט ועל פי דיווח הדיילי מייל, תומפסון אמר לה שהיא "יפה" וש"הוא אוהב אותה" ואז עלה על ברכיו של חברו כדי להצליף בישבנה של הדיילת בזמן שהיא עברה מולו.

הדיילת, ששמה לא צוין בשל סיבות משפטיות, דחפה את ידו של תומפסון מעליה ואמרה לו לא לעשות זאת שוב. תומפסון הופיע בבית המשפט בבורנמות' שם הודה באשמה על היותו שיכור במטוס ועל כך שתקף את הדיילת. לי טורנר מטעם התביעה הקריא הצהרה של הדיילת בה נכתב, "הוא הביט בי כאילו אני חתיכת בשר". היא אז שמה לב שהוא זז ממושבו והתיישב על ברכיו של חברו. "כשהיא עברה מולו הוא הצליף בישבנה עם ידו הימנית הפתוחה", טען טורנר. "הוא לא היה אגרסיבי, היא חושבת שהוא ניסה להיות מצחיק אבל היה למעשה מזלזל והראה לה חוסר כבוד".

תומפסון, שעובד בבית ספר לשפות, שתה אלכוהול ונטל כדור אנטי היסטמין לפני שעלה לטיסה ב-4 במאי. הוא גם קנה עוד אלכוהול במטוס מהדיילת. סניגורו טען כי מרשו היה במצב רוח טוב וציפה לראות את ארוסתו כשהאירוע התרחש. הוא טוען שתומפסון הרים את ידיו כדי להתבטא כשהם בטעות יצרו קשר עם ישבנה של הדיילת שעברה מולו.

"הוא ישב על הזרוע של הכיסא עם חברו", טען מור. "הוא בקושי היה מודע לכך שנגע בה. לצערנו, היא לקחה את זה בצורה הלא נכונה. מה שיש לנו פה זהו אדם שיצר קשר עם דיילת בשגגה. זה לא היה גס או מרושע וזה לא יצר בעיות. הוא לא שם אף אחד בסיכון". גזר דינו של תומפסון ייקבע ב-16 ביוני, חודשיים בדיוק לפני שהוא אמור להתחתן ומיותר לציין שאם ארוסתו של תומפסון מאמינה לגרסה שלו לאירועים, היא משלה את עצמה.

עוד בערוץ החופש:

הסודות מאחורי הסדינים של וולדורף אסטוריה
כך תמצאו דיל מעולה לחופשה באירופה
לא להתייאש: מצאנו לכם צימרים פנויים לשבועות