מלון בשם Norbreck Castle בבלקפול, עיר חוף מתוירת במערב אנגליה, עומד בתקופה האחרונה בלב מתקפה על האיכות שלו, לאחר שגולשי אתר טריפ אדווייזר הכתירו אותו כ"מלון הכי גרוע ששהו בו אי פעם" והוא קיבל את הציון 2 מתוך 5.

בין התיאורים על חווית האירוח במלון נכתבו דברים כמו: "במהלך השהות ילדים ניפצו דברים, דפקו על הדלתות וצרחו". אחרים טענו שעזבו את המלון בשתיים בלילה כי לא יכלו יותר לסבול את האווירה במקום. אורח אחר טען ש"המקום הוא הגרוע ביותר שישנתי בו ואף אחד לא ניסה אפילו לעזור כשהתלוננתי". 

מלון גרוע (צילום:  Michael J P, shutterstock)
צילום: Michael J P, shutterstock

זה לא נגמר כאן. עוד נכתב על המלון: "התארחתי בכמה מלונות מחרידים בחו"ל והמלון הזה מנצח את כולם. ביקשתי החזר כספי באמצע הלילה והעדפתי לחזור הביתה. עד כדי כך רציתי לברוח"; "הגענו למלון ומצאנו את עצמנו באירוע אלים בלובי. נאלצנו לעמוד בתור שעה בכדי לבצע צ'ק -אין"; "חיסכו את הכסף שלכם ואל תבקרו בגן החיות בבלקפול".

ולא רק בטריפ אדווייזר ניתן לראות ביקורות קשות. גם באתר Booking.com המלון קיבל שלל ביקורות לא פשוטות וזכה לציונים נמוכים בכל קטגוריה. הציון הכולל של המלון באתר אגב, הוא 5.3 מתוך 10.

לילה במלון עולה כ-280 שקל ויש בו לא פחות מ-480 חדרים שרובם פונים לים. על פניו תנאי פתיחה לא רעים, אך התחזוקה והשירות, כך מסתמן, הם מתחת לכל ביקורות. 

View this post on Instagram

A post shared by Kaz Mcdonald (@k.stevens24)

View this post on Instagram

A post shared by Martyn Fleming (@martynfleming147)

View this post on Instagram

A post shared by Beauty princess Soph gigglings (@princess_sophie_jade_gigglings)

 

גולשת בשם קייטי ציינה שהגיעה עם משפחתה למלון, לחופשה של חמישה ימים, ואחרי יום אחד בלבד ברחה ממנו. "היה נראה שהריהוט נקנה באירוע מכירות של יד שנייה", היא אמרה. "הדברים היו שרוטים ולא הורכבו כמו שצריך ובכל מקום היה אבק. אחד החלונות היה שבור והודבק עם מסקנטייפ. הילדים גם מצאו מספריים זרוקים על השטיח ומסטיק לעוס באמצע החדר. מעולם לא הרגשתי כל כך בזוהמה בחופשה אליה יצאתי".

בניגוד לכל אלה, ניתן היה למצוא גם כמה ביקורות יותר מפרגנות כמו: "המלון זול, אבל המחיר בהתאם", "אין מה לצפות ליותר ממלון שמנסה לתחזק מעל 400 חדרים", והשיא היה: "החדר והאמבטיה היו נקיים מספיק".