חברת התעופה ג'נט איירליינס (Janet Airlines) האמריקאית פירסמה לאחרונה מודעת דרושים באתר AECOM בה היא מגייסת אנשי צוות לשירותיה. על פניו מדובר במהלך שיגרתי ונורמלי לחברת תעופה, אך הבעיה היא שכשמנסים להבין מי היא אותה החברה ולאן היא טסה, הדברים מתחילים להיות חשודים.

מה שכן ידוע זה שבסיס חברת התעופה נמצא בלאס וגאס ויש לה טרמינל משלה בשדה התעופה הבינלאומי בעיר. על מטוסי החברה לא מופיעים לוגו או שם וניתן לזהות אותם רק לפי הפס האדום שנמצא על גוף המטוס. על פי המספר הסידורי ניתן להבין גם שמדובר במטוסים של הצבא האמריקאי והשם ג'נט ניתן לה רק כדי שמגדל הפיקוח האזרחי יוכל ליצור קשר עם הטייסים. 

המסתורין לא נגמר כאן. מטוסי החברה טסים בכיוון אחד - צפון מערב. כאשר הם מגיעים לאיזור 51 המפורסם שבנבדה, המטוסים מכבים את המכ"מים שלהם ומאותו הרגע לא ברור מה בדיוק קורה איתם. גם לא לגמרי ברור מי האנשים שנמצאים על המטוס ומה הכמות שלהם. 

אם כל הדברים האלה גרמו לכם לרצות ולהגיש מועמדות לעבוד בחברת התעופה הזו, כדי שתקחו בחשבון את העובדה שצפויים לכם מיונים קפדניים. מעבר להכשרה בסיסית שמחוייב בה כל דייל או איש צוות במטוס, בחברת ג'נט מקפידים גם על הסיווג הבטחוני הכי גבוה שיש, תאלצו להישבע לסודיות בכל מה שאתם עושים בעבודה ולהיות זמינים לעבוד במשרה מלאה בתנאי לחץ.

אם שרדתם עד כאן, הנה עוד כמה דברים שניתן למצוא בהצעת העבודה הזו

  • המועמד חייבת להיות מסוגל להתמודד עם מצבים קיצוניים ואירועים חריגים (כמו חטיפות ואיומי פצצות).
  • מועמד עם סיווג בטחוני גבוה - יתרון.
  •  חייב לדעת לתת טיפול של עזרה ראשונה במידת הצורך.
  • יש לדווח על התייצבות שעה אחת לפני הטיסה או המשימה שניתנה.
  • חייב לספק מנהיגות בעת הצורך ולסייע במצבי חירום לרבות פינוי המטוס. 
  • בנוסף, יש לדעת לבצע מטלות נוספות כמו ניקיון ודאגה שוטפת לנוסעים.

(מקור)

>>לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש