פארק אנגרי בירדס
פארק השעשועים הרשמי של האנגרי בירדס

בסוף החודש שעבר העולם קיבל הוכחה נוספת לכך שהאפליקציות שולטות בעולם. פינלנד הפכה להיות המדינה השנייה (אחרי סין) שהקימה פארק שכולו "אנגרי בירדס", ע"פ המשחק המצליח שפותח ע"י החברה הפינית Rovio ב-2009.

פארק השעשועים הראשון של האנגרי בירדס נפתח בסין בספטמבר האחרון ומאז משך אליו אלפי מבקרים מרחבי העולם, שיכולים להשתמש ברוגטקה המפורסמת של המשחק כדי לחסל חזירים במעין מבנה משוכלל. ובחודש דצמבר הוכרז כי פינלנד מצטרפת להרפתקה, ופותחת לפחות שני פארקים לילדים המבוססים על המשחק, כשאחד מהם נפתח כבר בסוף החודש שעבר.

הפארק החדש, שנקרא Särkänniemi Adventure Park הוא בעצם הפארק הרשמי הראשון שמבוסס על המשחק. בפארק תוכלו למצוא 12 מתקני מסלולים, ביניהם רכבת הרים. בנוסף, המגדלור הוא הרפתקה שאסור לפספס, יחד עם מתחמי המזון הקונספטואליים הפרוסים ברחבי הפארק. המבקרים בארץ האנגרי בירדס יכולים גם לשחק את המשחק עצמו על מסכים ברחבי הפארק שהפתיחה הרשמית שלו תתקיים ב-8 ביוני.

פארק אנגרי בירדס
הציפורים הכועסות במקום מולדתן
המגדלור בפארק האנגרי בירדס
המגדלור בפארק האנגרי בירדס"הפתיחה של ארץ האנגרי בירדס היא עניין גדול מאוד עבורנו. אנחנו קוראים למבקרים מכל רחבי העולם לחוות את המוצר בעצמם ולא רק דרך הפלאפון", אמר מנהל הפארק, מיקה ספלה. "הפארק מחייב ביקור עבור מיליוני שחקנים ברחבי הגלובוס, אבל מדובר בחוויה נהדרת גם לאלה שעדיין לא מכירים את המשחק". צפו בסיור הוירטואלי בפארק.

>> קיטי חובקת עולם: המותג מגיע גם לענף התעופה