האם אתם מעוניינים לעשות כסף מאינסטגרם? האם יש לכם חיית מחמד חמודה? אם עניתם כן על שאלות א' ו-ב' אתם כבר בדרך הנכונה. באינסטגרם יש מאות אם לא אלפי חשבונות של בעלי חיים חמודים שבעליהם מתחזקים להם חשבונות פעילים עם עשרות אלפי עוקבים. כחלק מתחזוק המותג בעלי החיים האלו גם נוסעים לחו"ל, מבלים כמו שאתם בחיים לא מבלים ומצטלמים לחשבון על הדרך. הנה כמה מהחיות שיודעות לעשות את זה כמו שצריך.

קרוזו הוא כלב תחש בן שבע, שמעדכן על בסיס יומי את 259 אלף העוקבים שלו תחת החשבון crusoe_dachshund. לאחרונה הוא בילה בפארק הלאומי Banff באלברטה, קנדה. 

"I think I just walked into a postcard..." ~ Crusoe #MyBanff #LakeLouise

A photo posted by Crusoe the Celebrity Dachshund (@crusoe_dachshund) on

"Excuse me, can you tell me what time the next wildlife crossing is at?" ~ Crusoe #MyBanff @banff_lakelouise @travelalberta #wildlife #bears #wolf #elk

A photo posted by Crusoe the Celebrity Dachshund (@crusoe_dachshund) on

 סמסון הגולדנדודל (samsonthedood) מתחזק קצת פחות עוקבים ברשת, 133 אלף, אבל הוא מפצה על כך בחמידות המתולתלת שלו. חוץ מלהיות בביתו בקנדה, הוא גם אוהב לטייל בעולם. כאן הוא ביקר בברוקלין, ניו יורק: 

Post flight vibes ✈️�� #hydrateUP

A photo posted by Samson The Goldendoodle (f1b) (@samsonthedood) on

וכאן הוא התפנק על המבורגר וצ'יפס של שייק שאק בווסטפורט, קונטיקט:

Sharing is caring �� #dinnerfortwo #perfectdatenight ������ Be mine?! ��

A photo posted by Samson The Goldendoodle (f1b) (@samsonthedood) on

קלואי ודג'נגו (django_and_chloe) הברזילאים הם שני חברים חמודים, שחוץ מזה שהם גרים באחת הערים המדהימות בעולם - ריו, הם גם מסתובבים לא מעט. הנה הם בפריז:

Enfin, la Tour Eiffel! ���� #djangoandchloegotoeuropeagain

A photo posted by Django & Chloe (@django_and_chloe) on

הנה הם משתעשעים בשלג בהר צוגשפיצה בגרמניה:

We conquered Zugspitze, the highest mountain in Germany�� ���� It was really cool to see snow for the first time ❄�� #djangoandchloegotoeuropeagain

A photo posted by Django & Chloe (@django_and_chloe) on

אספן הגולדן רטריבר הוא בכלל כלב טיולים מפורסם. הוא מוציא את העיניים ל-195 אלף העוקבים שלו על בסיס קבוע בחשבון האינסטגרם שלו (aspenthemountainpup). הנה אחת התמונות המפורסמות מהחשבון שלו, באגם במחוז אלברטה בקנדה:

I made it to Canada with @hunter_lawrence and @sarah_michelle_lawrence! ������������ photo by @hunter_lawrence

A photo posted by Aspen the Mountain Pup (@aspenthemountainpup) on

והנה הוא יוצא לדוג:

Spring is here! Time to break out the fly fishing gear! Photo: @hunter_lawrence

A photo posted by Aspen the Mountain Pup (@aspenthemountainpup) on

עוד זוג כלבים חמוד הם מקס ולואיז, שגרים בליסבון שבפורטוגל, ויש להם 14.3 אלף עוקבים בחשבון max_et_louise. כאן הם נהנים במיקונוס שביוון:

"Can We Go Back To Mykonos, Please?" #ThrowBack . ��Jackie O' Beach, Mykonos, Greece . #MaxEtLouise #GoPro #Dome #SuperParadiseBeach #Swimming #TravelingPets #BeautifulDestinations #CutePetClub #InspiredByYou #BeautifulMatters #AtHomeInTheWorld #Mykonos #Greece #WorldOfCutePets #AchadosDaSemama #OhMyDogMag #RuffPost #BarkBox #LuxuryWorldTraveler #DogsOfInstagram #MyDogIsCutest #IgersMykonos #TLPicks #TLDogs #HoundAndLife #TopMykonosPhoto #Doglympics #Synchronized #TheWeekOnInstagram

A photo posted by Inspiring Humans And Dogs (@max_et_louise) on

והנה הם עושים את פיזה:

"All Of Our Thoughts And Prayers Are With The People Of Italy Today." - Max & Louise �������� #PrayForItaly. ��Leaning Tower Of Pisa, Pisa, Italy . �� Check Us Out On Snapchat | MAXETLOUISE For Pawsome Travel Content . #MaxEtLouise #TravelingPets #TravelerInItaly #BeautifulDestinations #AtHomeInTheWorld #TheLuxuryLife #InspiredByYou #RuffPost #BarkPost #BarkBox #LuxuryWorldTraveler #DiaDaFofura #DogsOfInstagram #Pisa #IgersPisa #Italia #Italy #WorldOfCutePets #DailyBarker #HoundAndLife #BeautifulMatters #WeeklyFluff #Travel

A photo posted by Inspiring Humans And Dogs (@max_et_louise) on

חשבון האינסטגרם jermzlee, לו 336 אלף עוקבים, דווקא שייך לבחור בשם ג'רמי ויץ', אבל הכוכב הבלתי מעורער שלו הוא כלב הפאג של ג'רמי. הכלב מצטרף לכל הטיולים של בעליו ובעיקר אוהב את הפארקים האמריקאים הגדולים. כאן הוא בפארק הלאומי אולימפיק שבוושינגטון: 

✨ #earthday

A photo posted by Jeremy Veach (@jermzlee) on

My little adventure buddy ⛰

A photo posted by Jeremy Veach (@jermzlee) on

ונסיים עם הכלב טוסט - קינג צ'אלס קאווליר עצל לשון עם 370 אלף עוקבים בחשבון toastmeetsworld. הנה הוא מתפנן במלון Surry בניו יורק:

Can someone come read this to me in bed? Headlines only...������������������������PS Congrats to our friends at @surreyhotelnyc was just voted #1 hotel in NYC by @travelandleisure #tlworldsbest #Surreyloves

A photo posted by TOAST MEETS WORLD™ (@toastmeetsworld) on

והנה הוא הולך למסור ד"ש לאפיפיור בוותיקן:

You guys! I met the Pope today and he told me he would show me all around Rome this week���� #toastmeetsminipope

A photo posted by TOAST MEETS WORLD™ (@toastmeetsworld) on

>> אפליה בצימר בגרמניה: לא מקבלים ישראלים
>> חדש בנתב"ג: לא צריך להדפיס יותר את כרטיס הטיסה