בסידני וורלד פלורידה, אחד המקומות הקסומים בעולם, פתחו שערים כבר בחודש יולי האחרון, זאת לאחר שהמקום היה סגור מחודש מרץ במשך 116 ימים. אך למרות השמחה הרבה בפתיחה, והניסיון לחזור לשיגרה, המעריצים הגדולים של פארק השעשועים, ויש לא מעט כאלה, טוענים שמי שמחפש לברוח קצת מאווירת הקורונה לא ימצא את מבוקשו בפארק השעשועים האהוב.

לפי המעריצים, דיסני וורלד לא מתנהל כמו עצמו עדיין. הריחוק שיש לשמור בין המפעילים, העובדה שמתקנים רבים עדיין סגורים או עובדים במתכונת מצומצמת, כך גם מסעדות, הפכו את החוויה במקום לכזו שלא שווה להתאמץ בשבילה.

דיסני וורלד אורלנד (צילום: Matt Stroshane, getty images)
האורחים נאלצים לעטות מסכות כפולות כל הזמן | צילום: Matt Stroshane, getty images
דיסני וורלד אורלנד (צילום: Matt Stroshane, getty images)
השמירה על המרחק פוגמת בחוויה | צילום: Matt Stroshane, getty images
דיסני וורלד אורלנד (צילום: Matt Stroshane, getty images)
עדיף לחכות ל-2022 כדי לבקר | צילום: Matt Stroshane, getty images

"כל הייחוד של דיסני זה שאתה מרגיש שנכנסת למקום משפחתי, דבר שלא קורה כרגע", אומרת מייסדת בלוג האוכל של דיסני, אייג'י וולף (AJ Wolfe) בראיון למגזין INSIDER. "למשל, אסור לחבק את הבובות השונות ויש הפרדה ושמירה על מרחק בכל מקום. מי שמכיר את הקסם האמיתי של דיסני וורלד, יודע שזה לא הזמן לבקר כאן כי לא תקבלו את החוויה המלאה."

"כדי לבקר בדיסני וורלד עדיין צריכים לשלם לא מעט כסף, כרטיס בסיסי עולה 109 דולר ובתמורה מקבלים חוויה פושרת. כך למשל בביקור שלי זכיתי לראות רק נסיכה אחת - סינדרלה," אומרת וולף. "היא פשוט עומדת ומנופפת מרחוק, וזה כל מה שאתה מקבל."

כמו כן, וולף מציינת שהמצעד המסורתי נערך במתכונת מצומצמת, בלי זיקוקים, חלק מהמתקנים סגורים, מסעדות רבות סגורות ואלה שפתוחות מציעות אוכל בסיסי ובעת הביקור האורחים נדרשים לעטות מסכות כפולות גם אם החלימו או עברו חיסון. "אם תכננתם לברוח מהקורונה ולהגיע לפארק השעשועים, כדאי אולי שלא תעשו זאת ב-2021", אומרת וולף.