אין תמונה
ככה היא רגילה לבלות. עם ליאו במקסיקו

אז בר רפאלי נכנסת להתארח בבית המלון של האח הגדול, וליהודים הייתה אורה ושמחה. אלא שאנחנו מודאגים, ושאלה אחת מטרידה את מנוחתנו: היעמדו הדיירים בסטנדרטים הגבוהים אליהם מורגלת רפאלי במקומות בהם היא מתארחת במהלך חופשותיה? היוכל מלון האח הגדול – על כל המותרות שהוא עומד להציע לה – לעמוד בשורה אחת עם אתרי האירוח היוקרתיים בהם נוהגת דוגמנית העל לנפוש? כדי לענות על השאלה הזו אנחנו נדרשים לסקירה קצרה של המלונות וכפרי הנופש בהם רפאלי מרגישה הכי בבית, אז בבקשה:

מלון שדווח בתקשורת כחביב על בר הוא מלון עדן רוק בריביירה הצרפתית, המצוי בין העיר קאן לעיר ניס. המלון נבנה בסוף המאה ה-19, וגם במתכונתו המודרנית והמשופצת הוא שומר על הסטייל ההיסטורי. כשבר מתארחת בו, היא בוחרת אחת מבין דירות האירוח, הסוויטות או הווילות המפוארות המוצעות לה ולסלבריטאים אחרים הנוהגים לפקוד את המקום.

אין תמונה
סטייל היסטורי. מלון עדן רוק בריביירה הצרפתית

כאשר היא שוהה בהוליווד, לבר יש מקום קבוע בו היא מתארחת. מדובר במלון מיוחד אותו פתח לפני שנה וקצת קרוב משפחה של רפאלי, הנקרא "מלון צ'רלי". מדובר בקבוצת בקתות ישנות משנות ה-20, בהן נהג צ'רלי צפלין לשכן את השחקנים ואנשי הצוות שלו במהלך צילומי סרטיו. הדוד שימר ושיפץ, והפך את הבקתות הרעועות למתחם דירות יוקרה המושכרות לתקופות קצרות או ארוכות. האורחים מוזמנים לבחור אם להשתכן בבקתה בה נהגה לנוח מרילין מונרו, בזו של צ'רלי צ'פלין עצמו או בחדרה המיתולוגי של מרלן דיטרכיך. באיזו בוחרת בר?

מלון צ'ארלי (צילום: האתר הרשמי)
בקתות משוחזרות בסגנון שנות ה-20. מלון צ'ארלי בהוליווד | צילום: האתר הרשמי

כמו חבריה הידוענים בעולם, אוהבת גם רפאלי לבלות בחופיה של העיירה המקסיקנית לוס קאבוס. לפעמים היא עושה את זה עם ליאו, לפעמים עם חברים מפורסמים אחרים. בסילבסטר 2010, לעומת זאת, היא בחרה דווקא בחוף אחר במקסיקו – בבילוי אינטימי עם הבויפרנד בוילה פרטית בריבירה מאיה.

אין תמונה
כשאני יוצאת לחופשה, אני עושה את זה עם כל הלב

עוד ברזומה החופשות של בר וליאו: בילוי רומנטי באתר הנופש האקסקלוסיבי "בייקר'ס ביי" שבאיי הבהמה. "הם שהו בוילה פרטית משלהם, ולא יצאו ממנה כל סוף השבוע", דיווח בזמנו מקור מהאתר. לא בטוח שמלון בית האח הגדול, מפנק ככל שיהיה, יצליח להתחרות בלוקסוס: בר וליאו התארחו בסוויטה עם חוף ים פרטי, כאשר בבית האח יכולה בר לקבל מקסימום טבילה בהוט-טאב עם ג'קי ואלעד.

בייקרס ביי (צילום: האתר הרשמי)
בריכה פרטית וחוף פרטי לכל וילה. בייקרס ביי | צילום: האתר הרשמי

>> בר יכולה ללמוד מהם משהו: דיילים ממליצים על המסעדות הכי טובות בעולם