סטיב קולום
מביך. הנוסע סטיב קולום והפולשת העייפה
בגובה של 38,000 רגל, כשאנחנו עסוקים בשלנו, בוהים אל מחוץ לחלון ופשוט נהנים מהניתוק הארעי שלנו מהקרקע, אחד הדברים האחרונים שהיינו רוצים זה שהנוסע לידנו יחליט שאנחנו הכרית החדשה שלו. לרוע מזלו של נוסע בטיסה פנימית בארצות הברית, הסיוט המביך הזה הפך למציאות, כשאישה עם מינוס שעות שינה שישבה בצמוד אליו, נרדמה שוב ושוב על חיקו.

אי שם מעל החוף המזרחי של ארה"ב, הנוסע סטיב קולום נאלץ להיאבק בקרב קשה ביותר עם גברת אחת עייפה מאוד. כל מאמציו להחזיר אותה אל מושבה במטוס נתקלו בתוהו – ואת המאבק הוא לבסוף תיעד במצלמת סמארטפון שלו.

"ברגע שהנוסעת התיישבה לידי הבחנתי בכך שהיא נראית מאוד עייפה", הוא מספר. "מיד כשהחלה הטיסה היא נרדמה, והייתי כל כך משועשע ממאמציי להוריד אותה מהרגליים שלי שהייתי חייב לצלם את הסיטואציה הזו, שרק הלכה והחמירה. ניסיתי להרים אותה, לנער אותה, להבהיל אותה, אך שום דבר לא עזר".אגב, סטיב כבר קיבל כמה תגובות על הסרטון בטענה שהוא מבוים, אך הוא מיהר להכחיש: "כולם על המטוס נאלצו לשבת ולכן אף דיילת לא יכלה לעזור לי. מלבד זה, הדיילות מנחות את הנוסעים לא להשתמש בכפתורי הלחיצה אלא אם כן מדובר באמת במקרה חרום רפואי. וזה לא היה ממש המצב". האמת? לא ממש אכפת לנו, אותנו זה הצחיק.

(מקור)

>> יופי מטונף: פסטיבל הבוץ הגדול בעולם