הכניסה, וילה באדמה
גבעה משלכם. וילה ולס בצפון-מזרח שוויץ | צילום: lostateminor.com
לחיות מחוץ לקופסא, לברוח ממרוץ העכברים המערבי, או פשוט להיות, ולו לכמה רגעים, מנותקים מהחיים. לכל אחד יש פנטזיה לברוח מדי פעם מהשגרה העמוסה, אבל וילת נופש אחת יכולה להגשים לכם את חלום הניתוק ברמה גבוהה במיוחד.

הבית שלפניכם אמנם מעוצב בסגנון פוסט מודרני, אך גם מציג חיבור גדול מאוד לסביבה הטבעית בה הוא שוכן. וילה ולס (Villa Vals), שבנויה ממש בתוך גבעה בעיירה השוויצרית וולס, עטופה בטבע מרהיב וממוקמת בדיוק מעל אתר הספא המדהים The Therme Vals, סביבו נובע מעיין תרמי אשר מהווה בסיס לכל טיפולי הספא.

חדר האוכל, וילה באדמה
השקיעו בעיצוב

הוילה בתוך האדמה
הלילות רומנטיים בתוך האדמה | צילום: lostateminor.com


הבית הוא מיזם משותף בין שני משרדי אדריכלים שונים באירופה. בנייתה של הווילה ארכה כשנתיים והושלמה כבר ב-2009, והיא משמשת כמקום מפלט חג עבור נופשים ברי מזל, שזוכים לחופשה יוקרתית ומאוד מאוד מבודדת, כשמסביבם רק הרים ונופים עוצרי נשימה.

המטבח, וילה באדמה
עושה חשק לבשל | צילום: lostateminor.com

החצר, וילה באדמה
חצר השזורה בתוך הנוף הפסטורלי | צילום: lostateminor.com

אולי הווילה יכולה להיראות קצת כמו בונקר, אבל הקונספט הייחודי שמשתלב עם הטבע הופך את הבילוי באתר  לחוויה חד פעמית בדרום-מזרח שוויץ – אי שם בין רכסי הרים שכוללים כמה מהעמקים העמוקים ביותר באירופה. והמחירים? בהתאם. סופשבוע מפנק בווילה יעלה לכם בין 950-1,200 אירו, תלוי בעונה, אבל אם תגיעו למקום לשבוע שלם, תשלמו בין 2,100-2,800 אירו. לא קל.

מבט מרחוק, וילה באדמה
גם בחורף זה פשוט מושלם | צילום: lostateminor.com

>> תאילנד האחרת: לנפוש באיים הפחות מוכרים במדינה