מלא פנדה, מלון הפנדה
לישון עם הפנדה. בא לנו גם | צילום: dailymail.co.uk
גם אתם אוהבים דובי פנדה? עכשיו תוכלו אפילו לישון במחיצתם. במחוז סיצ'ואן שבדרום מערב סין, ייפתח בחודש מאי מלון שכל כולו מוקדש ליצור החמוד.

המתארחים ב - Haoduo Panda Hotel יוכלו להזמין את חופשתם באחד מ-32 החדרים של המלון, הכוללים חדרים ליחיד, חדרי טווין או חדרים זוגיים. עיצוב החדרים נעשה בהשראת החיה הכובשת, כולל מיטות לבנות ושחורות, שולחנות, ציורי קיר, טביעות רגלי פנדה במלתחות ושפע של צעצועי פנדה. בחדר אחד אף מעצבי המלון הלכו רחוק עם הקונספט, ותמצאו בו את מה שנראה כמו גרסת פנדה של הסצנה בסרט טיטאניק, כאשר קייט ווינסלט עומדת על חרטום הספינה ופורסת זרועותיה לצדדים, ולאונרד דיקפריו עומד מאחוריה.

ציור קיר, מלון הפנדה
ממוקם בקרבת המרכז לדובי פנדה בצ'נגדו | צילום: dailymail.co.uk

עבודות אמנות, מלון הפנדה
עיצוב בשחור לבן | צילום: dailymail.co.uk

חדר ילדים, מלון הפנדה
משפחת הפנדות. פשוט חמוד | צילום: dailymail.co.uk

העובדים במלון החדש גם כן יצטרפו לחגיגה השחורה-לבנה, וכדי לכבד את האורחים הם יעטו על עצמם אך ורק מדי פנדה. "אני מקווה שכל אווירת הפנדה במלון תעזור לאנשים לחזור לטבע ולמצוא אושר פשוט ואמיתי", אומר מנהל המלון.

במרחק שעתיים וחצי מהעיר הסינית צ'נגדו, המפורסמת בדובי הפנדה הגדולים והנדירים שבה, Haoduo Panda Hotel ממוקם על ההר אמי-שאן - יעד תיירותי פופולרי בסין, בעיקר בשל היותו המקום הבודהיסטי הראשון במדינה וגם בזכות הנוף המרהיב במקום והצמחייה העשירה – באזור צומחים לפחות 3,200 מינים שונים של צמחים.

הפנדה הפך בשנים האחרונות לסמלם של בעלי החיים שנמצאים בסכנת הכחדה. לפי הערכות, רק 1,600 פנדות חיים בטבע בדרום סין, ומ-1963 נולדו בשמורות הטבע ובגני החיות בעולם 256 פנדות בלבד; רק 96 מהן שרדו יותר משנה. בניסיון למנוע את היעלמות הדובים ממשלת סין הקימה 11 מרכזים לרביית פנדות ואסרה על ציד הדובים, כשהמרכז בצ'נגדו נחשב למוצלח ביותר מבין המוסדות.

חדר טווין, מלון הפנדה
חוויה לילדים. חדר טווין במלון | צילום: dailymail.co.uk

פנדה בהפסקה, מלון הפנדה
עובד המלון, כלומר הפנדה, בהפסקה | צילום: dailymail.co.uk

עיצוב נוסף, מלון הפנדה
המלון ייפתח בתחילת מאי | צילום: dailymail.co.uk

חדר במלון הפנדה
הסמל הלאומי, עכשיו המלון | צילום: dailymail.co.uk


מחירי החדרים מתחילים ב-300 יואן ללילה.

>> הכירו את הכלא בהולנד שהפך למלון בוטיק