אין דבר יותר מעצבן מלהזמין מלון עם נוף לים או לעיר ולגלות שקיבלתם את הנוף להר, או לחליפין להווכח שאת קו הראייה חוסם מלון אחר ושאתם כרגע תקועים בחדר קטן בלי יכולת לראות מה קורה בחוץ. בדיוק בגלל המצבים הללו לא ברור לנו איך לא חשבו על חדרים, כמו במלון הזה באיסלנד, עד היום.

בעיירה סקלהולט (Skálholt) שנמצאת בדרום המדינה עלו על קונספט מיוחד שמונע כל אפשרות להתלונן על הנוף הנשקף מהחדר, כשבלב הטבע הם בנו מלון בשם "חמשת מיליון הכוכבים" שמורכב כולו מחדרים עגולים ושקופים לחלוטין שדרכם אפשר לראות מה קורה בחוץ, מכל מקום שלא תסתכלו.

A post shared by Eric (@madsoulflone) on

A post shared by dailyint (@dailyint) on

החדרים במלון הקטן עוצבו כך שניתן יהיה לראות דרכם את מקסימום הטבע שנמצא בחוץ, ומעל לכל השהייה בחדר מאפשרת לצפות בזוהר הצפוני כאשר הוא מתרחש. בשטח המלון פזורות חמש בועות שינה כאלה כאשר בכל אחת מהן יכול לישון זוג ולא יותר. כל בועה נמצאת בחלק אחר ביער, כך שכל אחד מהזוגות מרגיש לבד. "אחרי שדיברתי עם תיירים במדינה הבנתי שאני צריך להקים את המלון הזה", אומר רוברט רוברטסון, הבעלים. "רק ככה אפשר לראות את הטבע במדינה כמו שצריך".

בשביל לשמור על פרטיות כמה שניתן, את כתובת ההגעה המדוייקת תקבלו רק אחרי שתבצעו את ההזמנה. לילה במלון, אם תרצו בכך, יעלה לכם כ-135 יורו לכל בועה כזו. גיליאן אס, אורח ששהה במלון אמר: "זה חובה ללישון במקום הזה כשמגיעים לאיסלנד. זו חוויה של פעם בחיים. אמנם לא ראינו את הזוהר הצפוני בלילה, אבל כשהתעוררנו בשלוש בבוקר, ראינו מעלינו אינסוף כוכבים וזו היתה חוויה מדהימה".