חדרי השינה מעוצבים
חדרי שינה מעוצבים כמו תאים בצוללות. מלון הילדים באנגליה

הרשת הבריטית לכפרי נופש משפחתיים, ה – Butlins חשפה את המלון החדש שלה שמיועד לילדים בגילאי בית הספר היסודי (tweens), והוקם בהשקעה של 25 מיליון פאונד. המלון, שנקרא ה - Wave Hotel (מלון הגל) מצויד בגאדג'טים מהחדשניים ביותר המתאימים לילדים, והוא בית המלון היקר ביותר מזה 75 שנה, שהוקם בעיירת הנופש Bognor Regis, הממוקמת בחוף הדרומי של אנגליה במדינת West Sussex.

בגודל של ספינת תענוגות, מלון הדירות החדש מתגאה ברשימה ארוכה של תוספות שעוצבו במיוחד עבור ילדים. בנוסף לבריכות השחייה הרגילות, הדיסקוטקים וחדרי האוכל שמותאמים לקטנים, תוכלו למצוא בבית המלון גם חדרי משחקים מאובזרים עם כל הטכנולוגיה העדכנית ביותר, סליק של מחשבי iMac, פלייסטיישן 3 ושלל תחנות עגינה ל-iPod. ואם הילדים שלכם יתעייפו ממבחר המשחקים הטכנולוגיים שעומד לרשותם, מדי יום הם יוכלו להיכנס לספריית קינדל עדכנית, וכן לצפות בשורה שלמה של סרטי DVD במסכי תלת מימד.

בית מלון לילדים
השקעה של 25 מיליון פאונד

חדרי הילדים מעוצבים בקונספט של מתחת למים והם נועדו להיראות כמו צוללות, כולל ציורי קיר של תמנונים ותאים לשינה בהם מותקנות טלוויזיות. ילדים שמעדיפים מדע בדיוני ימצאו את מקומם תחת אזורים שונים ברחבי המלון, עם יישום מיוחד המעניקים תחושה של שהייה בתוך חללית.

החדר במלון
דירות שעוצבו במיוחד עבור ילדים

המלון בתפוסה מלאה עוד לפני שנפתח

מלון הדירות רק נפתח, וכבר עכשיו היקף ההזמנות מראש שנעשו עבורו עומד על יותר מ–2 מיליון פאונד. המחירים בבית המלון החדשני מתחילים ב- 295 פאונד ללילה עבור "חדר אוקטופוס", לחבילת נופש המיועדת לשני מבוגרים ושני ילדים עד גיל 14, למינימום שלושה לילות בחודש יולי. המחיר כולל, מלבד כל האטרקציות גם גישה למתקני ספורט רבים, גני שעשועים, פארק מים וכל השירותים הבידוריים שניתנים במלון.

לצאת לחופשה משפחתית יכול להיות עסק לא פשוט, בטח ובטח כשמדובר בילדים הזקוקים לאטרקציות וחידושים כל הזמן. Wave Hotel נראה כמו דרך באמצעותה ניתן לרצות את כל בני המשפחה בחופשה השנתית, כמובן – רק אם יש לכם את הכסף הדרוש להשקיע בה.

מחשבי מאק
עמדות של אייפדים
מעוצב כמו חללית
גם לאוהבי המדע הבדיוני
סלון מתחת למים
סלון מתחת למים
גאדג'טים לילדים
אין מילים לתאר את האושר הזה
>> בגרמניה: הכפר האולימפי הנטוש של היטלר
>> בפייסבוק בא לי חופש כבר ביקרתם?