החדר של המלון שנקרא - הבאטקייב או בעיברית מערת העטלף
ברוס ויין היה לגמרי ישן פה. סוויטת באטמן בטייוואן

אם אתם שואפים להיות גיבורי-על, יש לנו בדיוק את בית המלון המושלם בשבילכם לעשות בו צ'ק אין. תכירו את מלון עדן Eden Hotel בעיר קאוהסיונג (Kaohsiung) שבטייוואן, שמצא לבאטמן מקום לעשות בו את הלילה. בעלי המלון, שלו 46 חדרים, לקחו סוויטה אחת והפכו אותה ל - batcave, הלא היא מערת העטלפים של הדמות האהובה והאפלה. 

ברוס ויין היה לגמרי ישן פה

בסוויטת באטמן כל החפצים והרהיטים מעוצבים בדמותו של איש העטלף, וישנו גם דגם אשר משלים את הלוק של הבאטמוביל (Batmobile) - המכונית בה על פי הקומיקס הוא נוהג.

במלון לא גובים תעריף ללילה אלא  לפי שעה, כן, כנראה שזהו אחד מהמלונות "ההם". באנגלית הם נקראים "Love Motels", אבל אל תיתנו לזה להפחיד אתכם, אחרי הכול הבאטקייב נועדה לגיבורי על. המחיר לאדם הוא 25 דולר לשעה, אך יש מבצע במקום של על כל שעתיים מקבלים שעה נוספת חינם (3 שעות ב-50 דולר). מחיר סביר לעניות דעתנו בשביל מי שיכול להציל עיר שלמה מאסון.

סוויטת העלף
לא ממש מערה ובכל זאת - הבאטקייב
הבאטמוביל, הרכב של באטמן בחדר המלון
הבאטמוביל בחדר המלון
אמבט המרחץ בסוויטת באטמן
להסתבן כמו באטמן

לילה עם קאטוומן

ואם אתם נשים חזקות, שוחרי חתולים, או פשוט מחוברים יותר לצד הנשי שלכם, יש לנו הפתעה נוספת בשבילכם. במלון התחשבו בכל האופציות ובנו גם חדר בהשראת אשת החתול (קאטוומן) מהסרט הקרוב של באטמן שיצא ב-20 ליולי. לא מספיק מנומר לדעתנו, אבל תאמינו לנו שאם באטמן משוטט כרגע ברחוב ותוהה איפה יוכל לבלות את הלילה, פרושות בפניו כמה אופציות בהן ירגיש בטוח לישון ללא המסכות והגלימה.

הסוויטה של קאטוומאן
גם היא לא יצאה מקופחת. הסוויטה של קאטוומן
בובות חתול מן העבר בחדרה של קאטוומאן
הפוסטר של הסרט החדש 1
ביולי זה אצלנו. באטמן וקאטוומן מתוך הפוסטרים של הסרט החדש

>> גם לכם יצא לבלות במלון מיוחד, מגניב, עם קונספט שעוד לא שמעו עליו? ספרו לנו על זה! טקבקו או היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש

>> איפה הכי כדאי לטייל ברודוס? מיטב ההמלצות