המיטות עשויות ממכוניות
כבר אמרנו לכם - בלי כאבי גב! חדר במלון V8 | צילום: dailymail.co.uk
בית המלון הבא מבטיח להתניע בקלות את מנוע הריגושים של כל חובב רכב. ככה זה כשזוכים לישון במיטות שבנויות בתוך מכוניות עתיקות.

מלון הרכב V8 שבעיר שטוטגרט, גרמניה, בהחלט לקח את רעיון "מלונות הקונספט" צעד אחד קדימה, רק כדי לוודא שחובבי המכוניות שלנים בו ירגישו לגמרי בבית. 10 מתוך 34 החדרים שבמלון מוקדשים לכלי רכב שונים ומה שסובב אותם. בין החדרים השונים במלון ניתן למצוא חדר המעוצב כסדנת רכב, חדר חצר גרוטאות למכוניות ואפילו חדר שטיפת מכוניות.

חדרי הקונספט של המלון, שמחירם נע בין 135-466 אירו לילה, מצוידים באביזרים ובפריטים ייחודיים, ומרוהטים בחלקי רכב מקוריים - החל ממוריס מיינור ועד מרצדס. בנוסף, חדרי הקונספט במלון מכילים גם מכוניות עתיקות שהומרו למיטות, כך שהאורחים יכולים לישון ברכב האהוב עליהם - אבל בלי לקבל כאבי גב.

חדר בעיצוב מגרש גרוטאות של מכוניות
מוישה אופניק, גרסת המכוניות | צילום: dailymail.co.uk
מכוניות גם בקבלה
גם בקבלה. הן בכל מקום! | צילום: dailymail.co.uk

מהמוזיאון למלון: חופשה שכולה מכוניות

בניין מלון V8 הוקם בשנת 1915, ושימש כמסוף שדה התעופה של העיירה בובלינגן, ותחנת עגינה עבור טיסות צפלין בסוף שנת 1920. במלחמת העולם השנייה נמל התעופה הפך לנמל הבית של טייסת מטוסי הקרב ME-109.

שטוטגרט ידועה כמרכזה של תעשיית הרכב הגרמנית, ובין היתר הוקמו בה כמה ממפעלי הרכב הראשונים בעולם ביניהם פורשה - שממשיכה לפעול בה גם כיום. משרדי המטה של דיימלר, יצרנית מרצדס גם כן ממוקמים בעיר. בהיותו קרוב לעיר המרכזית, נמל התעופה היווה מטרה ברורה להפצצות בעלות הברית ונשאר הרוס עד לסוף המלחמה. בשנת 2009 הבניין נבנה מחדש והפך למלון המתואר לעיל.

חדר משפחתי
יופי, עכשיו כל המשפחה מגניבה | צילום: dailymail.co.uk

מיטה של מכונית במוסך
חלק מהעיצוב. מקווים שלא תתעוררו ותבהלו | צילום: dailymail.co.uk

מלון V8 תופס רק חצי מבניין הטרמינל הישן, כשחציו השני מוקדש למוזיאון הרכב Meilenwerk, שמציע הצצה נדיה לאוסף מרתק של מכוניות קלסיות, וינטג' ואספן, וכל דבר אחר הקשורים מכוניות. כך קורה שהאנשים שמבקרים במוזיאון יכולים להמשיך את אווירת המכוניות אל תוך הלילה.

"המלון מושך את אורחים בכל הגילים - החל מילדים ועד גמלאים, וגם נפוץ בקרב אנשי עסקים ומשפחות", אומר היקה פצולד, עובד המלון. "הואמלון לא מיועד רק לחובבי רכב, אבל כמובן שמדובר בלונה פארק אמיתי למי שמתעניין בהיסטוריה של תעשיית הרכב".

מלון V8
ממוקם בממלכת הרכב של גרמניה. המלון מבחוץ | צילום: dailymail.co.uk

מוטיב של מכונית בחדר
גם בחדרים בהם אין מיטת מכונית, לא תברחו מהמוטיב | צילום: dailymail.co.uk

להתחבר לטבע במלון
למען איזון הקפיטליזם - חדר שכולו טבע במלון | צילום: dailymail.co.uk

>> אקסטרים סילבסטר: 6 מלונות שווים וזולים בלב חגיגות העולם