קרוב מספיק לשדה התעופה ורחוק מספיק מהציביליזציה, ממוקם לו המלון אדיטיה
(Aditya). הוא פתוח אמנם רק מאז 2005, אבל כבר הספיק לצבור לו מוניטין כאחד מהמלונות הטובים ביותר בסרי לנקה.

בעיניים: מצד אחד חול וים כחול, מהצד השני עצי קוקוס גבוהים. הכי אקזוטי שיכול להיות.

בפנים: 12 סוויטות בסך הכל, כאשר כל אורח זוכה לקבל שירות אישי ודיסקרטי בסטנדרטים גבוהים של טוב-טעם ופאר. כל סוויטה מתייחדת בעיצוב שונה ובכל אחת מהן פריטי אומנות אותנטיים מקומיים, אבל גם איבזור מודרני: מסך טלוויזיה ענקי, DVD, מיני בר וכספת.
חמש סוויטות נקראות "שנטי" ובכל אחת מהן בריכת צלילה פרטית, מרפסת וגינה שהצמחייה הטרופית העבותה הגדלה בה תפריד את האורחים מהעולם החיצון. משש הסוויטות הנקראות "סגרה ויסטה" (נוף לאוקיינוס) נשקף, כמתבקש משמן, נוף האוקיינוס ההודי ומדי ערב אפשר לצפות בשקיעה המהממת.
הפנטהאוז המפואר ביותר נקרא "סוריה", והוא כולל שני מפלסים: במפלס התחתון מתהדר מרחב המחייה רחב הידיים המרוהט בקטיפה, ובמפלס העליון מיטה מפוארת. בחוץ מרפסת שמש פרטית ובריכה פרטית מול נוף הים.

בגוף: המלון מקורב למרכזי אטרקציות ואתרים מעניינים. חוף הים מזמין לרביצה וגם להתבוננות בצבי הים, סביב מבצרים עתיקים ומקדשים רוחניים וגם שפע של מסיבות וחיי לילה.

בבטן: בתפריט של מסעדת מלון הבוטיק ניתן למצוא דגש חזק על מאכלי ים טריים, אבל המלון מאמין שהאורחים יכולים לבחור לאכול מה שמתחשק להם, מתי שמתחשק להם ואיפה שמתחשק להם. אפשר לבקש הזמנות אישיות מהשף, ואם חומרי הגלם זמינים –מקבלים בדיוק את מה שמבקשים. הבחירה היכן ליהנות מהארוחה מוטלת גם היא על האורח, שיכול לסעוד על שפת הבריכה, מול נוף הים או בתוך הסוויטה.

בכיס: החל מה- 16 לינואר 450 דולר ללילה על בסיס לינה בלבד עבור חדר "שאנטי" (מחיר די דומה למחירים של מקומות יוקרתיים למדי בארץ), ו-1050 דולר ללילה בסוויטת "סוריה".
חברת התיירות "ימבטבע" מציעה חבילה במחיר סופר אטרקטיבי הכוללת טיסות, שבעה לילות על בסיס לינה בלבד והעברות ב-2450 דולר.

להזמנות: מלון אדיטיה, אתר ימבטבע 

>> עוד אתרי נופש יוקרתיים, להציץ ולקנא:
המלון הכי מפואר בונציה
פורטו אלונדה בכרתים