לשכת התביעות במשטרת מרחב אילת הגישה בימים האחרונים כתב אישום לבית משפט השלום בעיר נגד ארבעה בני משפחה ממרכז הארץ, לאחר שתקפו באכזריות מציל בבית מלון, בגלל שלטענתם כינה את בתם שמנה.

>>לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש

המקרה אירע בחודש אפריל האחרון בבית המלון "ליאונרדו רויאל ריזורט".  הכל החל כאשר ג', מציל בבית המלון, ביקש מנערה בת 12 לצאת מהג'קוזי. כשהילדה התמהמה ביציאה מהג'קוזי הטיח בה המציל מילים פוגעניות המתייחסות למשקל גופה.

בני משפחתה של הילדה ששמעו את הדברים זעמו על ג', התקרבו אליו ואיימו לפגוע בו על כך שהעליב את בתם. האם הטיחה במציל: "אני אלמד אותך לקח, אני אפרק אותך במכות. אתה לא תצא מפה חי". לאחר מכן היא הסתערה על המציל והחלה לדחוף אותו. הוא התגונן ודחף אותה מעליו. האם ובתה תקפו את ג', התנפלו עליו, קרעו לו את החולצה ושברו את משקפיו. ללינץ' במציל הצטרף בן משפחה נוסף שהטיח בו אגרופים בכל גופו.

עובדי בית המלון נחלצו לעברו של ג' וסייעו לו להיחלץ מידי בני המשפחה. ג', עזב את מתחם הבריכה ואז האם ובתה תקפו אותו שוב יחד עם בן משפחה נוסף ובעטו בו בכל גופו. ג', המוכה והחבול הצליח לברוח מהם אך נזקק לקבלת טיפול רפואי.

בתחילה לא הוגש נגד המשפחה תלונה, דברר שגרר כעס רב במשטרה. "זה חמור מאוד שלא המלון ולא המציל טרחו לדווח לנו על המקרה. ואם זה היה מסתיים ברצח? כן היינו יודעים על זה? הם היו מחויבים לאור חומרת המקרה להתקשר מיד למשטרה", טוען קצין משטרה במרחב אילת. "הנוהל הוא שיש לדווח על כל מקרה אלימות במלון".

בסופו של דבר תלונה הוגשה ובני המשפחה עוכבו לחקירה במשטרת מרחב אילת והם נחקרו באזהרה. לטענתם, המציל העליב את בתם כאשר כינה אותה שמנה ולכן איבדו שליטה ותקפו אותו. היום, כאמור, הוגש נגדם כתב אישום המייחס להם עבירות של התנהגות פרועה במקום ציבורי, תקיפה, גרימת חבלה ואיומים. משפטם של בני המשפחה ייפתח בקרוב.