לאחר שביום שני האחרון מאות נוסעים שטסו עם חברת הלואו קוסט, פליי דובאי, עוכבו בשדה התעופה בדובאי וסורבו לקבל אישור כניסה, כעת מסתבר שכל אחד מהם יקבל פיצוי של 1,000 שקלים למימוש בטיסה עתידית עם החברה.

"אנחנו מתנצלים על האירוע שאירע ב-7 בדצמבר בעת ההגעה שלכם לדובאי", נכתב מחברת פליי דובאי ללקוחות. "אנחנו רוצים להבטיח לכם שאנחנו בודקים את הסיבות שהובילו למקרה ומודעים לחלוטין שהדבר הוביל לחוסר נוחות עבורכם. זה לא סטנדרט השירות שאנו רוצים להעניק לנוסעינו ומקווים שזה לא הרס לכם את השהות בעיר שאנו קוראים לה בית - דובאי.

אנחנו מאוד נשמח לראות אתכם טסים איתנו פעם נוספת וכמחווה של רצון טוב אנחנו רוצים להציע לכם שובר עתידי למימוש בטיסות פליי דובאי על סך 1,000 דירהם (כ-1,000 שקלים). שלחו לנו את המייל שלכם ומספר ההזמנה ונדאג להעביר לכם את הסכום."

על המכתב חתום סטיוארט ווידן, סמנ"כל שירות הלקוחות של החברה. 

 


כזכור, הנוסעים עוכבו במשך שעות מסיבה לא ברורה בנמל התעופה, זאת לאחר שחברת התעופה היתה אמורה לדאוג לאשרות הכניסה שלהם. לנוסעים הוסבר כי חל שינוי בתקנות הוויזה. המקרה גרם ללא מעט גורמים מדיניים להתערב ולאחר כמה שעות של חשש שטיסות נוספות לא יוכלו להמריא, הבעיה נפתרה והישראלים קיבלו אישור כניסה. 

בעקבות אותו מקרה, הרשויות בדובאי הודיעו שהליך קבלת הוויזה ישתנה ובקרוב הוא יעלה כ-95 דולרים לכל נוסע. כך זה יעבוד.