חברת ישראייר הודיעה היום שהיא משיקה מסורת חדשה, ובכל שנה, בנר ראשון של חנוכה, החברה תצא במבצע שימשך 72 שעות ובו יהיה ניתן להזמין טיסות במחיר של 72 דולר הלוך חזור ליעדים מעבר לים. המבצע נקרא White December.

כעת, לאחר שהמבצע יצא לדרך והכרטיסים נגמרו במהירות, הודיעה החברה כי החל מהשעה 18:30 היום בערב (ב') יתווספו 1,000 מושבים נוספים למכירה במבצע של 72 דולר בטיסות בינלאומיות וב- 72 שקלים בטיסות פנים ארציות להזמנות באתר בלבד עד גמר המבצע בעוד 48 שעות או עד גמר המלאי.

בין היעדים ניתן למצוא את: טנריף, מונטנגרו, אלבניה, מדריד, סוצ'י, באקו, סלוניקי, ורנה, בוקרשט, גנואה, בטומי, אתונה, רודוס, פראג, לובליאנה, בלגרד, סופיה, פאפוס, טיביליסי ושאר יעדי החברה. בנוסף, ניתן יהיה לקנות כרטיס טיסה לאילת לכיוון אחד מנתב"ג ומשדה התעופה בחיפה במחיר של 72 שקלים.

המקום שמתאים בדיוק לישראלים
גם טנריף במבצע | צילום: Cristian Balate, shutterstock

ומה האותיות הקטנות? את הטיסות ניתן לרכוש רק באתר החברה, החל מהיום (א') בחמש בערב ועד יום רביעי באותה השעה. לכל יעד של החברה יוצעו לפחות 72 כרטיסי הלוך ושוב. הטיסות כוללות כבודה של 8 ק"ג (לאילת 23 ק"ג). הכרטיסים יהיו תקפים על טיסות בין החודשים ינואר – אוגוסט כולל פסח וחודשי הקיץ.

בתוך כך, גם תחת המותג "נתור" של טיולים מאורגנים, תינתן הנחה של 72 דולרים לאדם לטיולים במחיר של מעל 899 דולר.

"לרוב חודש דצמבר וחג החנוכה בפרט 'סובלים' מאפקט חודש נובמבר המשופע במבצעים", אומר גיל סתיו, סמנכ"ל שיווק ומכירות של ישראייר. "לכן החלטנו בישראייר על מסורת חדשה לכבוד נר ראשון של חנוכה להציע מחירי טיסות אטרקטיביים במיוחד ללקוחותינו למעל מ- 23 יעדים"._OBJ