רשת מלונות מלון דיויד קמפינסקי בתל אביב, שהיתה אמורה לפתוח את מלון היוקרה הראשון שלה בארץ באמצע חודש פברואר, הודיעה היום על כוונתה לדחות את פתיחתו של ל- 15 במרץ 2022.

לדברי גיא קלימן, מנכ"ל דיויד קמפינסקי תל אביב: "ההחלטה התקבלה בשיתוף הנהלת הרשת העולמית, לאחר שהבנו שלא נוכל להיות ערוכים ולעמוד בכל היעדים שהצבנו לעצמנו ומאפיינים את הסטנדרטים הגבוהים של קמפינסקי. לאור המצב לא הגיעו לישראל מומחי ההכשרה וההדרכות וישנם עיכובים משמעותיים בגיוס ובהכשרה של כח האדם. איננו יכולים להתפשר על הפרמטרים האלה גם אם יש לכך השלכות כלכליות מהותיות". בתוך כך, מספר אירועים שהיו אמורים להתרחש בו החודש בוטלו ונדחו.

במלון מציינים שהיו כבר לא מעט הזמנות שבוצעו בעיקר על ידי תיירים, אך לא רק, סביב תאריך הפתיחה המקורי. בהתאם ללוחות הזמנים שהשתנו, ההזמנות שונו למועד חדש לפי בחירת הלקוח וללא שינוי במחיר המקורי שהוזמן.


מלון דיויד קמפינסקי תל אביב, המלון ה-80 של הרשת, הוגדר  ע"י מנכ"ל הרשת כמלון הדגל של קמפינסקי בעשור הקרוב. הוא יתנשא לגובה של 34 קומות בקו ראשון לים ברחוב הירקון 51 ויכיל 250 חדרים, מתוכן 56 סוויטות, כשגולת הכותרת היא ה- "David Penthouse", סוויטת טריפלקס-פנטהאוז, הגדולה ביותר בתל אביב.

מלון דויד קמפינסקי תל אביב (צילום:  יח"צ)
מלון דיויד קמפינסקי | צילום: יח"צ

מלון דויד קמפינסקי תל אביב (צילום:  יח"צ)
קו ראשון לים בתל אביב | צילום: יח"צ

בקומה ה- 22 של המלון יעמוד לרשות אורחי הסוויטות טרקלין "Horizon"- טרקלין עסקים עם מרפסת רחבה שמעניק שרותי צ'ק אין וצ'ק אאוט נפרדים, שרותי קונסיירז' ותפריט מזון ומשקאות לאורך כל שעות היום. לאורחי 14 הסוויטות המובילות במלון תהיה גישה בלעדית ל"Rooftop"- טרקלין חיצוני בקומה ה-34 שיהיה פתוח במהלך האביב, הקיץ והסתיו. הטרקלין מתהדר בבריכת שחייה באורך 15 מטר, אזור מנוחה עם מיטות שיזוף ומסעדת בר שתכלול תפריט ובר ליום שלם.

כמה יעלה לילה בדיויד קמפינסקי תל אביב?

ניתן לבצע הזמנות חדרים לתאריכים החל מה-15 במרץ 2022, באתר המלון. מי שירשם למועדון הנאמנות של הרשת (ללא תשלום) או מי שיבצע הזמנה מוקדמת ייהנה מ-10% הנחה על המחיר.

כך למשל, חדר Superior Room בין ה- 15-17 למרץ על בסיס לינה וארוחת בוקר יעמוד על 558 דולרים ללילה, ואותו החדר יוצע בסופ"ש שבין ה- 28-30 לאפריל ב- 580 דולרים ללילה. מי שיזדרז להזמין חדר לסופ"ש האחרון של אוגוסט בין ה- 28-30 לאוגוסט ישלם 558 דולרים ללילה.

לחדרים מפוארים יותר תוכלו להגיע גם עד 10,000-16,000 שקלים ללילה בסוויטות. 

מגייסים עובדים לדיויד קמפינסקי

בימים הקרובים תחל הנהלת הרשת בקמפיין גיוס מאסיבי במסגרתו היא שואפת לגייס מאות עובדים למגוון תפקידים.  כל מועמד יעבור תהליך מיון הכולל שלושה ראיונות עבודה בעברית ובאנגלית וישתתף ביום מיונים מרוכז עם מגוון סימולציות הכוללות סדנות  דינמיקה קבוצתית, בהתאם לסטנדרטים שהוכתבו על ידי הרשת.

מועמדים שיעברו את שלב הראיונות והסימולציה ייכנסו בתחילת פברואר להכשרה מקצועית שתימשך כחודש ימים, בסיומה יערך סינון והמתאימים ביותר יחלו בחפיפה צמודה לאורך שלושה ימים  עם אנשי מקצוע מישראל ועם מומחים מהרשת העולמית שהגיעו במיוחד ללוות את התהליך.

המועמדים שיצלחו את התהליך המדובר יקבלו : תנאי שכר משופרים, קרן השתלמות, סבסוד מלא של ארוחות והסעות למלון מרעננה ועד נס ציונה (מתי שאין תחבורה ציבורית). לרשות עובדי המלון ארוחות בחדר אוכל מושקע, חוג פילאטיס פעם בשבוע, קבוצת ריצה ועוד ענפי ספורט.