לשכנים נמאס: בית המשפט קבע לאחרונה שבעלי צימרים יוקרתיים באזור ירושלים לא יוכל לשווק אותם יותר למסיבות רווקים בגלל שהדבר הפריע לכל מי שגר באזור.

אחרי תקופה ארוכה של רעש ומסיבות עד השעות המאוחרות של הלילה, אחד השכנים פנה לבית המשפט ודרש להוציא צו שיורה להפסיק את פעילות מסיבות הרווקים והרווקות שבמהלכם מופעלת מוזיקה רועשת  במתחם הצימרים והבריכה, שכן הדבר מפריע את מנוחתו ואת מנוחת כל הסובבים.

"השכנים עושים בצימרים מסיבות רווקים, רווקות, בת מצווה, באים המון אנשים וזה עושה רעש. זה צימרים ללינה לא לעריכת מסיבות רועשות", טען השכן. "לא התנגדתי להקמת הצימרים אבל לא חשבתי שהם יעשו מסיבות במתחם".

לדבריו, באחד המקרים הוא אף הזעיק את המשטרה למקום. השוטרים הזהירו את בעלי הצימר שבפעם הבאה הוא ירשום לו דו"ח והמליץ לשכן להגיש תלונה במשטרה.


בכל הזמן הזה בעלי הצימרים הכחישו שהם עורכים מסיבות או אירועים עם מוזיקה רועשת וטענו שמדובר בסכסוך שכנים ולא יותר מכך. בעקבות כך, השכן שכר את שירותיו של חוקר פרטי שהתקשר לאחד מבעלי הצימר כלקוח שרוצה להזמין אירועאחד בבעלי הצימר הודה בפני החוקר כי הוא עושה  אירועים גדולים עד 200 איש, בת מצווה, מסיבות רווקים והודה שהוא מפעיל רמקול משלו עם מוסיקה באירועים. "יש לנו רמקול שעושה את העבודה", הסביר והוסיף: "אבל יש לי בעיות. יש לי שכן קרציה".

בשיחה נוספת חוקרת פרטית שפעלה בשם השכן התעניינה עם בעלי הצימר בנוגע למסיבת רווקותזה הודה בפניה שהם עורכים מסיבות בנות בבריכה. "יש פה רמקול פצצה", התגאה בעל הצימר.

לבסוף, בעלי הצימרים הודו בבית המשפט שאורחים המגיעים לצימרים לא מסתפקים בלינה ומקיימים מסיבות במתחם, אבל לטענתם הן לא מרעישות.

השופט קבע כי במתחם הצימרים לא ייערכו יותר מסיבות רווקים ולא אירועים גדולים. הוא ציין כי בעלי הצימרים יורשו לעשות אירועים קטנים של עד 12 איש לכל היותר ובאישור השכן

השופט חייב את בעלי הצימר לפצות את לשלם לשכן פיצוי 5,000 שקל ועוד 5,800 שקל הוצאות משפט.