רק לפני שבועיים דיוווחנו על צעירים שהשאירו את המלון בו שהו במצב מחפיר ואחרי שבסוף השבוע האחרון זה קרה שוב, ואף בצורה חמורה יותר, נראה שמדובר בתופעה. שוב חבורה של צעירים השאירו אחריהם הרס וחורבן, שוב לא נלקחה אחריות ושוב היה על צוות המלון להתמודד על ההשלכות המרתיחות של המעשים הללו.

אז מה היה לנו הפעם? חלונות מנופצים, קללות, ערימות זבל, בקבוקי אלכוהול, סדינים מלוכלכים, חדרים מטונפים ואינסוף תלונות מצד האורחים. עשרות בני נוער מצפון הארץ שהגיעו להתארח במלון "אדומית" באילת גרמו לנזק של אלפי שקלים. הכל קרה כאשר יום לפני שעזבו את המלון הם ערכו "מסיבת פרידה" מהעיר שלוותה במוסיקה רועשת, שתיית אלכוהול וונדליזם עד השעות הקטנות של הלילה. המלון מצידו לא הגיש תלונה על האירוע במשטרה. 

>>לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש

"הגעתי ללילה במלון כי היו לי סידורים לעשות", שיחזר איציק ששהה במלון באותו הלילה. "בלילה בני הנוער השתוללו, צעקו ואיש לא העיר להם. הם חזרו מבילוי או משהו כזה והתחילו לשתות אלכוהול ולזרוק דברים. אי אפשר היה לישון. הם עשו מה שבא להם".

חוף באילת (צילום: Sergei25, Shutterstock)
הצעירים שמגיעים לאילת שותים ומתפרעים. אילוסטרציה | צילום: Sergei25, Shutterstock

בבוקר למחרת הגיעה מנקה מהמלון לנקות את המסדרונות והחדרים ונחרדה לגלות שני חלונות מנופצים וזבל בכל פינה. בסרטון שפורסם בדף הפייסבוק של "חדשות בזמן" ניתן לראות את הנערים תוקפים מילולית את החדרנית שנזפה בהם על המעשים הללו. היא ניסתה להתגונן אבל הנערים החלו לתקוף אותה ולטעון שהיא שברה לאחד מהם את המסך של הטלפון הסלולרי.

לא מעט גולשים גינו את התנהגות בני הנוער והטיחו ביקורת קשה על ההרס שהותירו אחריהם. הם קראו לבתי מלון באילת שלא לארח בני נוער וצעירים ללא הוריהם מבלי שישלמו מראש פקדון של אלפי שקלים למקרה שיגרמו נזקים.

פנינו לקבל את תגובת המלון על האירוע ולהבין מדוע לא הוגשה תלונה במשטרה נגד בני הנוער, אך הם סירבו להגיב. ממשטרת מרחב אילת נמסר כי לא הוגשה תלונה על ידי המלון על האירועים וכי במידה שתוגש הוא תטופל.