מלון בקסטייג' החדש במרכז תל אביב

קרוב ל-100 שנה לאחר שנוסד תיאטרון "אהל", תיאטרון הפועלים הראשון בישראל, נפתח בימים אלה במבנה הקבע בו שכן - "בית ארלוזרוב" - מלון בקסטייג', ה-16 במספר מבית רשת מלונות הבוטיק אטלס. על פי הרשת, המלון המספק לאורחים הצצה ל"מאחורי הקלעים" של עולמות הבמה והפרפורמנס באמצעות מגוון חוויות חושיות, המבקשות להעניק להם חוויית שהייה יוצאת דופן.

בבקסטייג', הממוקם בגבה של כיכר דיזינגוף, ישנם 48 חדרים. משהוחלט על הקמתו של משכן קבע לתאטרון הופקד האדריכל אריה שרון (שרעייתו הייתה שחקנית בתאטרון), מבכירי האדריכלים בישראל, על הקמתו. המבנה בסגנון באוהאוס, בולט בפשטותו הקלאסית והוגדר עם השנים כבניין לשימור מחמיר בשל ערכו ההיסטורי והאדריכלי. בעת הסבתו למלון, שמרו האדריכלים משה ורד ואמנון בר-אור על מעטפתו החיצונית, חזיתותיו, חדרי המבואה וגרמי המדרגות, אשר הושפעו מתצורתו המקורית של הבניין כתאטרון. מנגד, חללי הפנים עברו שינויים משמעותיים- האולם הראשי הפך לאטריום המחדיר שפע אור טבעי ללובי המלון בעוד שהאזור ששימש כיציע התאטרון ומגדל הבמה.

מלון בקסטייג' מרשת מלונות אטלס (צילום: נתן דביר)
האורחים מרגישים כאן כמו בהצגה | צילום: נתן דביר

מלון בקסטייג' מרשת מלונות אטלס (צילום: נתן דביר)
מלון בקסטייג' | צילום: נתן דביר

החוויה הקולינארית בבקסטייג' נמצאת גם היא ברוח עולם הבמה. יעל רסולי - בימאית תאטרון, שחקנית וזמרת - חברה לשף עידו פיינר ("רוברטה וינצ'י"), המייעץ קולינארית למלון. השניים נטלו אירוע יומיומי של ארוחת בוקר והפכו אותו לחוויה מפתיעה. בשעות הערב יפעל במקום -לאונג' בר מבית Moli, של היינן אייל דרורי וגל ארזי.

"בקסטייג' הוא האח הצעיר לשני מלונותינו הממוקמים מזה שנים רבות בכיכר דיזינגוף", אומר דני ליפמן, מנכ"ל ובעלים משותף של רשת מלונות אטלס. "רוחו של תיאטרון הפועלים המיתולוגי, שפעל במבנה והיה מאבני הדרך של ההיסטוריה התרבותית של תל-אביב, עוברת בו כחוט השני- בסאונד, לבוש, עיצוב הפנים ואלמנטים נוספים המבקשים לגעת באורחינו. בזכות מיקומו האסטרטגי וחווית השהייה יוצאת הדופן שהוא מציע, אנו סבורים שבמהרה הוא יהפוך לאטרקציה עבור תיירים, אנשי עסקים וישראלים החושקים בחופשה אורבנית".

מלון בקסטייג' מרשת מלונות אטלס (צילום: נתן דביר)
בלב תל אביב | צילום: נתן דביר
מלון בקסטייג' מרשת מלונות אטלס (צילום: נתן דביר)
מלון בקסטייג' מרשת מלונות אטלס | צילום: נתן דביר
  

מחיר ללילה: החל מ-1,028 לזוג כולל ארוחת בוקר.


2 מלונות בראון חדשים באילת

רשת המלונות, שעד היום החזיקה במלונות תל אביב ירושלים ויוון, פתחה לאחרונה 2 מלונות חדשים בעיר הדרומית, ולרגל ההשקה מציעים כרגע מחירים ב-30 אחוזים הנחה.

המלו הראשון הוא בראון אילת. מלון בוטיק עם 84 חדרים זוגיים בעיצוב קולוניאלי-טרופי, בהשראת סאות'-ביץ' מיאמי של שנות ה-30, עם בריכה מרווחת ליד החוף הצפוני באילת.

מחיר יולי-אוגוסט לזוג באמצ"ש על בסיס לינה וארוחת בוקר: החל מ- 1,535 שקלים ל-2 לילות.

בראון אילת (צילום: אסף פיננצ'וק)
בראון אילת | צילום: אסף פיננצ'וק
בראון אילת (צילום: אסף פיננצ'וק)
בראון אילת | צילום: אסף פיננצ'וק

מלון נוסף הוא לייטהאוס אילת שנפתח במקום מלון פאלמס. במלון 152 חדרים וסוויטות משפחתיות עם בריכה מרכזית, ג'ימבורי, חדר גיימינג לנוער ומיקום בלב העיר.

מחיר יולי-אוגוסט לזוג + 2 באמצ"ש על בסיס לינה וארוחת בוקר: החל מ-2,470 שקלים ל-2 לילות.

לייטהאוס אילת (צילום: אסף פיננצ'וק)
מלון לייטהאוס | צילום: אסף פיננצ'וק

המבצעים עד ה-30.8.22. המלונות בהרצה ולא כל השירותים זמינים עדיין.