לפני חודשיים סיפרנו לכם על כרטיס ה-RTW שאף אחד לא מדבר עליו. בעזרת הכרטיס הזה אפשר לטייל מסביב לכל העולם במשך תקופה של שנה, כל עוד טסים עם ברית תעופה אחת ושומרים על כיוון הטיסה שלכם לאורך כל הזמן. המחירים בהם ניתן לטייל מסביב לעולם עם הכרטיס הזה נעים סביב ה-2,00 דולרho, מחיר נוח לכל הדעות.

עכשיו מסתבר שתודות לשלל חברות הלואו קוסט שהתלטו על העולם, ניתן לטייל מסביב לעולם במחירים זולים הרבה יותר מבלי להיות כפופים לברית תעופה מסויימת וללא התנייה בכיוון הטיסה. איך? בקבוצת הפייסבוק "טיסות סודיות" הצליחו לבנות טיול שנמשך 4 שבועות בקיץ, עובר ב-7 יעדים שונים ועולה רק 935 דולרים. ככה נראה המסלול הקסום הזה:

תל אביב - סופיה 35 דולרים, סופיה - ברצלונה 35 דולרים, ברצלונה - סן פרנסיסקו 145 דולרים, סן פרנסיסקו - הונלולו (הוואי) 155 דולרים, הונלולו - אוסקה (יפן) 160 דולרים, אוסקה - סינגפור 109 דולרים, סינגפור - אתונה 225 דולרים, אתונה - תל אביב 71 דולרים.

לאחר שהפוסט המדובר פורסם בתכנית "חי לילה", בקבוצה הצליחו למצוא מסלול דומה לטיול גם במהלך חופשת הפסח במחיר של 1,040 דולרים, ככה שהמחירים הללו הם ממש לא מקריים ועם קצת גמישות ובחירה בחברות לואו קוסט, המחיר תמיד יהיה ריאלי. אז איפה האותיות הקטנות? כמו בכל טיסת לואו קוסט, תצטרכו לטייל עם מזוודה קטנה בלבד. קיבלתם את האתגר?

>>לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש