החגים נגמרו ואיתם גם ימי החופש (לטוב ולרע) ובחיפושי הטיסות ניתן כבר לראות את ירידת המחירים המשמעותית והמוכרת של "אחרי החגים". 

"עם סיום חופשת סוכות, המחירים צונחים בעשרות אחוזים למחירי הקורונה שהתרגלנו אליהם בתקופה האחרונה", אומר יניב לניס, מייסד 'טיסות סודיות'. מי שהמתין בסבלנות הרוויח, ניתן לטוס לבירות אירופה גם ב-$30-$40 לטיסות הלוך חזור בחברות הלאו קוסט".

אתמול למשל, פורסם על ירידת מחירים משמעותית בטיסות לאמסטרדם, המתחילות ב-70 דולר בלבד, עם חברת הלואו קוסט איזי ג'ט.

בנוסף, אחת ההפתעות הכי גדולות שפירסמו לפני יומיים 'בטיסות סודיות' אלה המחירים הנמוכים לאחד היעדים הכי נחשקים - המלדיביים. ללא קשר לצניחת המחירים של אחרי החגים ועם המון קשר לתחרות המתגברת על הנוסע הישראלי מצד החברות הערביות (איתיחאד, וגאלף אייר), ניתן למצוא טיסות רבות למלדיביים המתחילות ב-260 דולר, עם חברת איתיחאד, שעוצרות לחניית ביניים באבו דאבי.

טיסה ראשונה מאבו דאבי נחתה בנתב"ג
מטוס של חברת איתיחאד בארץ
קלאב מדFinolhu Kani מלדיביים (צילום: באדיבות יח"צ קלאב מד)
חלום. המלדיביים | צילום: באדיבות יח"צ קלאב מד

כך, במהלך החודשים נובמבר-דצמבר (העונה האידיאלית מתחילה בנובמבר), ניתן למצוא לא מעט טיסות עם המחיר המשוגע בתאריכים שונים ולמשך זמן משתנה (מחמישה לילות ועד שבועיים). למשל, טיסה ל-9 לילות החל מה-28 בנובמבר ועד 7 בדצמבר תעלה 283 דולר. 

>> כאן ניתן למצוא את הטיסות עם המחירים הזולים למלדיביים

>> לא רק הטיסה: כך תטיילו בזות במלדיביים

"התחרות העזה בין חברות התעופה על הנוסע הישראלי התרחב גם לטיסות ארוכות טווח" אומר לניס. "השבוע התחממה התחרות על הקו הישיר למיאמי. גם חברת אמריקן איירליינס וגם אל על הורידו מחירים לאיזור ה$400-$450. מי שעקב אחרי הפרסומים 'בטיסות סודיות' שם לב גם למחירים נמוכים מאד למלדיביים עד לרמה של $260 לטיסות הלוך חזור כולל כבודה לאיים המדהימים הללו. כניסת שתי חברות תעופה מהאמירויות לנתב"ג (גאלף אייר ואיתיחאד) מאפשר לצרכנים ליהנות ממחירים נמוכים שטרם נראו כאן."