1. טיול באחו נוב

שמורת טבע אחו נוב, הנקראת גם שמורת טבע אירוס הביצות, היא אחת הביצות היחידות שנשארו בארץ. מספר גורמים החוברים יחדיו הפכו את אחו נוב לביצה: שטח מישורי בעל שיפוע מתון מאוד, ניקוז בלתי סדיר, משקעים רבים יחסית באזור זה כ-550 מ"מ בממוצע בשנה וקרקע חרסית שבמגע עם מים תופחת ונאטמת, כך שמי הגשמים במקום לחלחל זורמים או במקרה זה עומדים במקום, אליהם מתווספים מים מערוץ נחל נוב וכך נוצרת הביצה - ביצת אחו נוב.

משך המסלול: כשעה

אופי הטיול: מעגלי, משפחות, דרגת קושי קל

ב-WAZE: אחו נוב / שמורת טבע אירוס ביצות נוב. בכביש הגישה של חיספין, כ-200 מטרים לאחר הצומת, ישנה פניה שמאלה למגרש חניה מוקף גדר.

הכניסה ללא תשלום | המסלול מתאים לכל המשפחה | אין לרדת מהשביל בתחום השמורה ואין לדרוך על הצמחייה | יש לשים לב למעברים רטובים ואדמה בוצית ולעיתים מוצפת ומחליקה בימי החורף מומלץ להגיע עם מגפיים

* בפיקוד העורף האזור מוגדר כ"ירוק", אך יש להישמע להנחיות לפני ההגעה

הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎רשות הטבע והגנים‎‏ (@‏‎parks_il‎‏)‎‏


2. לינה והופעה במלון דריסקו

דריסקו, מלון היוקרה הממוקם במושבה האמריקאית בתל אביב, פותח את שעריו ומספק הפוגה למי שצריך לילה באווירה אחרת. המלון משיק חבילת לינה ותוכן שתיערך ב-22.1:

  • סדנת יוגה בשעה 12:00
  • קבלת חדרים החל מ-13:30
  • קוקטייל קבלת פנים
  • הופעה אקוסטית אינטימית של חמי רודנר, בליווי גבינות ויין
  • ארוחת בוקר במסעדת ג'ורג' וג'ון
  • סיור במושב והיכרות עם הבתים המיוחדים, מוזיאון תולדות המושבה

מלבד זאת, במלון מוסיפים מדי שבוע, בימי שני ב-12:00, שיעור יוגה של שעה וחצי על הגג לכלל האורחים.

מלון דריסקו (צילום: אסף פינצ'וק)
צילום: אסף פינצ'וק

3. קרוז עם אפשרות ביטול

חברת  MSC Cruises מודיעה על הקלת תנאי ביטול ללקוחותיה בישראל. לקוחות שמזמינים הפלגות לשנת 2024 יוכלו לבטל את הזמנתם עד 30 יום לפני ההפלגה בדמי ביטול מופחתים של 50$ לאדם בלבד (במקום 25% מעלות ההפלגה).

לחילופין, עומדת בפני המזמינים האפשרות לדחות את הפלגתם עד 15 יום לפני מועד ההפלגה שהוזמנה לתאריך עתידי ולא יאוחר מ- 15.04.2025.

המבצע לתנאי ביטול גמישים זמין ב-3 החודשים הקרובים עד לתאריך 31.03.24. העברת הקרוז לתאריך עתידי בהתאם לתנאי דחיית ההפלגה כפי שרשומים באתר MSC Cruises ישראל. מ-30 יום לפני ההפלגה והלאה תנאי הביטול יהיו על פי המצוין באתר החברה בתנאים הכללים הרגילים. תנאי הביטול המעודכנים לא יחולו על הפלגות שמסומנות כרגע אחרון last minute בהם דמי ביטול מלאים מרגע ביצוע ההזמנה.

MSC MUSICA (צילום: ניר הופמן)
צילום: ניר הופמן