בעקבות הדיווחים על תלונות מצד אורחי "מלון הקורנה" ב'דן פנורמה' בתל אביב על איכות וכמות האוכל שמסופקת להם, כעת מתברר שלא מעט מהם גונבים אוכל כדי לא להישאר רעבים ואוגרים פריטי מזון רבים בחדריהם.

על פי דיווחים, בימים האחרונים כמה חולי קורונה גנבו על פי החשד פריטי מזון רבים, בעיקר אלה שחולקו להם בחמגשיות של ארוחות הבוקר והערב על ידי הצבא שמפעיל את המלון.

"בגלל ההוראה של משרד הבריאות שלא לאפשר הכנסת אוכל ומשקאות מבחוץ נוצר מצב שחולים גונבים מוצרי מזון מקופסאות האוכל של חולים אחרים כדי לא לרעוב", תיאר אחד השוהים במלון ל-mako. "נוצרה תופעה של גניבות מזון ואגירת אוכל בחדרים. בעקבות המצב אפילו נוצר מעין שוק בו מוצרי מזון מוחלפים בין האורחים במלן. חולה אחד נותן גבינה צהובה תמורת שלוש קופסאות טונה. יש ממש סחר בפריטים גנובים".

אוכל במלון דן פנורמה לחולי קורונה
חבילות המזון שמחולקות לשוהים במלון דן פנורמה
אוכל במלון דן פנורמה לחולי קורונה
ההודעה על כך שאסור להביא אוכל מבחוץ

א', אחד החולים, סיפר כיצד בארוחות הבוקר נעלמים מוצרי מזון חשובים מהקופסאות שהובאו לחולים. "בכל יום הארוחות מועברות לכל קומה וכל אחד לוקח קופסת מזון אחת. יש כאלה שלוקחים, גונבים, כמה קופסאות לחדרים. חולים אחרים קמים מוקדם בבוקר כשכולם ישנים, פותחים קופסאות ולוקחים עוד גבינה צהובה, יוגורט, מילקי, קופסאות טונה וחמאההם משאירים רק עגבניות ומלפפונים ואת שאר הדברים השווים לוקחים לחדרים ואוגרים כמויות גדולות של מוצרי מזון במקררים".

ד, חולה נוסף המתארח במלון, מציין שלא פעם גילה את קופסאות המזון פתוחות ואף מחוררות כשמוצרי המזון בתוכם נגנבו. "מצאתי קופסאות שחוררו אותן וגנבו מתוכן בעיקר גבינות צהובות וקופסאות טונה. זו תחושה ממש לא נעימה שגונבים לך את האוכל. יש פה אנשים בהיסטריה שחוששים להיות רעבים, הם גונבים מוצרי מזון וממלאים את המקררים שלהם בחדרים באוכל. יש פה גם חבר'ה שהצליחו להבריח פיתות לפני החג ועושים טוסטים".