עוד לא שכח מקרה השוקולד והישראלי המכוער מכה שוב, והפעם - שני מקרי אלימות שאירעו בסופ"ש האחרון בבתי מלון באילת, כשהקורבנות הם מאבטחי המלון.

קצין הביטחון של מלון "לאונרדו רויאל ריזור"' (מרשת פתאל) סירב לתת לאדם בן 27 להיכנס למלון ללא חולצה ביום שישי בערב. האורח קילל את הקב"ט, דחף אותו וניסה לנגוח בפניו. התוקף עזב את המקום לאחר שהמאבטח הבטיח שלא תוגש נגדו תלונה במשטרה. אלא שלאור מקרי האלימות האחרונים שאירעו בעיר החליטו במשטרת מרחב אילת לעכב את האורח, לאחר שקצין הביטחון הגיש נגדו תלונה. הוא נחקר במשטרה והורחק מהעיר למשך 14 יום. במשטרה שוקלים להגיש נגדו כתב אישום.

עוד ב-mako חופש:

כולל יתושים: המנות הכי דוחות שמוגשות במטוסים
מהפיליפינים עד כרתים: חבילות אקזוטיות לפסח
מהי העיר היקרה בעולם ואיפה כי זול?

בעט בפניו של המאבטח לאחר שלא הורשה להיכנס לחניון

במקרה אחר שאירע בשבת, הגיע תושב מרכז הארץ בן 25 למלון "ים סוף" (מרשת ישרוטל) לבקר את חברו השוהה במלון ולא הורשה להיכנס לחניית המלון עם מכוניתו כיוון שאינו אורח במלון. בתגובה על החלטת המאבטח שלא להכניסו, תקף אותו האורח, הפילו על הרצפה, בעט בו והלם בפניו. שוטרי מרחב אילת עצרו את התוקף. הוא נחקר באזהרה, קשר עצמו לאירוע ובתום חקירתו שוחרר הבוקר בתנאים מגבילים למעצר בית ונאסר עליו להיכנס לעיר.

מאבטח במלון ת'ינסטוק (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
"ברגע שאין דיווח למשטרה על אירועים אלימים זה מעודד אורחים להמשיך במעשיהם" | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

במשטרת מרחב אילת טוענים, כי המדיניות כלפי אורחים אלימים בבתי המלון השתנתה וקראו לבתי המלון לשתף פעולה ולעדכן אותם כדי שהתוקפים יועמדו לדין והתופעה תמוגר. "מדובר במקרים חמורים ביותר ואסור לעבור עליהם לסדר היום. ברגע שאין דיווח למשטרה על אירועים אלימים זה מעודד אורחים להמשיך במעשיהם מתוך הנחה שהם לא יעמדו לדין והמלונות ינקטו נגדם בסלחנות וזה דבר חמור לכשעצמו", טוען קצין משטרה.