אין תמונה
גאווה ישראלית. מרידיאן ים המלח
מלון מרידיאן ים המלח, מרשת מלונות פתאל הוכרז כמלון הפנאי הטוב בישראל לשנת 2012 בטקס פרסי ה - World Travel Awards שהתקיים בפורטוגל. בנוסף, דורג המלון גם ראשון בקטגוריית best spa resort שמתייחסת למלונות הספא. זוהי הפעם השנייה שבה זוכה המלון בפרסי ה - WTA.

טקס פרסי ה - WTA נחשב ל"אוסקר של תעשיית התיירות", כאשר בכל שנה מדרג האתר את מצטייני תעשיית הנסיעות באמצעות חבר שופטים מהתעשייה וסקרי דעת קהל מקיפים. הדירוג כולל קטגוריות של תעופה, מלונאות, השכרות רכב, שיט, סוכנויות נסיעות וכדומה.

מקדים את דן ת"א ואינטר קונטיננטל

בזכייתו, המלון גבר על המלונות הישראלים האחרים שהתמודד על התואר הנכסף: דן ת"א, דן אילת, מלון ענבל הירושלמי, מלון אמריקן קולוני ומלון אינטר קונטיננטל ת"א. בקטגוריית הספא דורג מרידיאן ראשון כשהוא מקדים את מלון יערות הכרמל, הרודס אילת, מצפה הימים ושיזן הרצליה.

אין תמונה
מקום ראשון גם בקטגוריית הספא

"אנו גאים על כך שתעשיית התיירות העולמית מכירה בסטנדרטים הגבוהים שהמלון עומד בהם. פתאל חרטה על דגלה את נושא האיכות במלונותיה", אומר ראובן אלקס, מנכ"ל רשת מלונות פתאל.

מלון מרידיאן ים המלח כולל 600 חדרים – כולם משקיפים על נוף ים המלח וניצבים במרכזו של נווה מדבר בן 50 דונם. במלון ממוקם מרכז הספא "מינרליה" - הגדול ביותר במלונות ים המלח. המלון מנוהל כיום על ידי רני שיטרית. 

הטקס, שנערך בפורטוגל מקדים את הטקס העולמי שיתקיים בדצמבר הקרוב בדלהי, כשתעשיית הנסיעות הישראלית מדורגת מדי שנה יחד עם מדינות אירופה.

>> עונת הסקי נפתחה: 6 אתרים שיקבלו אתכם בשמחה כבר עכשיו