מספר מטיילים שהגיעו בתקופה האחרונה לנפוש בבית המלון המוכר קורל ריזורט בנואיבה, סיני, העלו תמונות של חריטה בעברית  - "הייתי פה", על משענת העץ של במיטה באחד החדרים. "מלון קורל ריזורט, חדר 1216, מצאתי את זה מעל  המיטה שלי. אני  מתביישת", כתבה ליאת נבו-פלדות בפוסט שהפך לויראלי.

>>לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש

התמונה שהעלתה נבו-פלדות גרמה לעוד ישראלים שהיו במלון להעלות תמונות דומות של המשפט החרוט על המיטה ולזעום על ההתנהלות של המטייל הישראלי המכוער. "הייתי באותו חדר בשבוע שעבר  ונחרדתי כמוך", כתבה גולשת.

View this post on Instagram

A post shared by BrownSugar (@vip_taxi_airport) on

ר' , תושבת תל אביב, שהייתה במלון לפני כמה שבועות, טוענת שבזמן האירוח הבחינה שישראלים גונבים מגבות, צלחות, סבונים וסכו"ם. "אני ראיתי כמה משפחות של ישראלים שגנבו", כתבה ר'. "כשהערתי להם הם התפרצו עליי ואמרו לי לשתוק ושזה לא ענייני".

גם ד' מבאר שבע, שהיה בסיני בראש השנה שעבר, סיפר כיצד באחד המלונות בשארם א-שייח ראה ישראלים שגונבים חלוקים מהמלון וכשנתפסו על ידי אחד העובדים, המלון סגר את זה בשקט כדי לא לפגוע בשמו הטוב. "מנהל המלון שהרגיש נבוך מכל האירוע וביקש מהם להחזיר את החלוקים בשקט מבלי לערב את המשטרה או אנשי האבטחה במלון. זה מלון שמגיעים אליו מאות משפחות בחגים והוא לא רצה להפסיד לקוחות פוטנציאלים", טען ד'.

"בדרך כלל הנופשים הישראלים בסדר ואין איתם הרבה בעיות", אמר מנהל משמרת במלון קורל ריזורט. "המקרה הזה בחדר 1216 הוא לא נעים לאף אחד. לא ידענו על זה בזמן אמת. אין לנו מושג מי עשה את זה אבל ננסה לברר. בכל אופן, אני מודה לכם על זה שהערתם את תשומת ליבנו לכך".