אחרי שהתקיימה הגרלת המדינות המשתתפות, הכריזו על הקמת פארק אוהלים ואפילו חשפו את אוטובוס האירוויזיון, ההכנות לאירוויזיון ממשיכות לעלות שלב ובעריית תל אביב החלו לגייס מתנדבים שיעזרו לעשרות אלפי התיירים שיפקדו את העיר. 

>>לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש

אם אתם יודעים שפות זרות ורוצים להראות את פניה היפות של ישראל בפני תיירים מכל אירופה, עיריית תל-אביב-יפו מחפשת אתכם: בקול קורא שהתפרסם היום, מבקשת העירייה לגייס מאות מתנדבים כדי לסייע לתיירים שיגיעו לרגל האירוויזיון. המתנדבים יעזרו במתן שירותי מידע, בסיוע ובהכוונה, וביצירת חוויה של העיר ללא הפסקה.

אוטובוס האירוויזיון (צילום: באדיבות עיריית תל אביב)
אוטובוס האירוויזיון שיסיע את התיירים בעיר | צילום: באדיבות עיריית תל אביב

בעיריית תל אביב מציינים שגיוס מתנדבים לסיוע באירוע גדול כמו זה, הוא פרקטיקה מוכרת באירועים בין-לאומיים, כדוגמת האולימפיאדה או המונדיאל, כמו גם באירוויזיונים קודמים (דוגמת ליסבון ושטוקהולם), שם העיריות נעזרו במעריצי התחרות, שתרמו מזמנם. מרגע שהוכרז שאירוויזיון מתקיים בתל-אביב-יפו, הוצפה העירייה בבקשות להתנדב.

תנאי הסף הנדרשים מהמתנדבים הם -  להיות בני 17 ומעלה; לדעת אנגלית ושפות נוספות; להתחייב לשתי משמרות התנדבות בנות 5 שעות כל אחת; והעיקר – להיות אוהבי תל-אביב-יפו, בעלי תשוקה לסייע לתיירים, להעניק המלצות למסעדות ולברים, ולהכיר את הפינות המיוחדות ביותר בעיר לצילומי סלפי. המתנדבים, שממש לא חייבים להיות תל אביבים, יזכו בצ'ופר בעבור הסיוע שלהם בתחרות הבינלאומית.

אין תמונה
לעזור לתיירים שמגיעים לארץ

"האירוויזיון הוא הזדמנות של פעם בדור להראות את פניה היפות של מדינת ישראל לעולם", אומר רון חולדאי, ראש עיריית תל-אביב-יפו. "בכל הסקרים שאנחנו עושים, עולה שאחד הנכסים העיקריים שלנו, הוא שאנחנו נחמדים, מסבירי-פנים וחמים - ואת הנכס הזה אנחנו רוצים למנף כדי לתת לאלפי התיירים שימלאו את העיר את חוויית האירוויזיון הטובה ביותר".

לפרטים נוספים ולקבלת טופס הרישום היכנסו לאתר העירייה, או שלחו דוא"ל לכתובת wolf_e@mail.tel-aviv.gov.il

ההרשמה תיסגר ב-10 במרץ 2019 בשעה 08:00. המועמדים שיימצאו מתאימים לתפקיד יעברו הכשרה.