כמדי שנה, בתקופה שלפני חג המולד, בה ישנם ימי הנחות רבים, חברת ריינאייר פותחת מספר טיסות מצומצם במחירים נמוכים שמתחילים מ-5 יורו לכיוון.

מחפשים לאן לטוס? הכנסו למדריך היעדים של mako       

המבצע של חברת הלואו קוסט האירית מתרחש בכל העולם וגם אצלנו כאן בישראל. אז לאן ניתן להגיע השנה במחיר המצחיק? לא להרבה  מקומות ורוב הכרטיסים כבר נגמרו, אבל לא כולם.

בקבוצת הפייסבוק של "טיסות סודיות" מצאו כמה אופציות מעניינות לטיסות במחירים שמתחילים ב-5 יורו לכיוון. כך, נכון לעכשיו ניתן למצוא כרטיסים לפאפוס החל מ-9 יורו לכיוון, גם לסלוניקי ישנם כרטיסים באותו המחיר. אם אתם רוצים להגיע ליעדים כמו אתונה, וינה או ברלין, תאלצו כבר לשלם 15, 17 ו-18 יורו בהתאמה. כרטיסים זולים יש גם ליעדים כמו מרסיי, פוזנן בוקרשט ועוד.

את הטיסות הזולות של 5 יורו לכיוון, ניתן לרכוש נכון לעכשיו רק משדה התעופה רמון, שגם ממנו ממריאה חברת ריינאייר. למשל, טיסה למילאנו, בתאריך 26.1 תעלה 5 יורו בהלוך. לטיסת החזור תאלצו להוסיף כרטיס החל מ-10 יורו. כרטיסים זולים נוספים ניתן למצוא מרמון לברלין, בודפשט, ברטיסלבה וורשה במחירים שמתחילים ב-10 יורו לכיוון. 

ומה לגבי הטיסה בחזרה? אמנם כרטיס החזרה יעלה יותר, אך המחיר עדיין נמוך בצורה משמעותית. ב"טיסות סודיות" ממליצים do לבדוק כמה יעלה כרטיס החזור עם חברה אחרת, לפני שסוגרים עם אותה החברה.